• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 50 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 30 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20 EUR

Juuni Igakuine võistlus kulges rahulikus suverütmis, sest enamus suurematest spordiliigadest ja -turniiridest olid suundunud või suundusid kuu jooksul väljateenitud puhkusele. Konkurentsi tase oli seega madalam kui hiljuti toimunud võistlustel. Osalejaid, kes on läbinud prooviperioodi, oli kokku 13 ning auhinnafond oli väiksema osaluse tõttu garanteeritud minimaalne summa ehk 100 eurot.

Esmaspäeval saab alguse selle suve üks suuremaid spordisündmusi Wimbledon tenniseturniir, mis kulmineerub 15.07 toimuva naiste ja 16.07 meeste finaaliga. Naiste jalgpalli MM toimub 20. juulist kuni 20. augustini. Tour de France (01.07 kuni 23.07), erinevad rahvusvahelise jalgpalli kohtumised, MLB pesapall ning palju teisi panustajate jaoks alternatiivseid spordialasid pakuvad kuu jooksul huvitavaid ennustamisvõimalusi.

Juuni võistluse esikoha sai mgm222 teenides 62.16 ühiku suuruse kasumi tulususega 121.9%. Vaid kuue NBA finaalseeria ennustusvihje postitamisest piisas korralikuks kasumiks ning võiduks. Teiseks tuli ketukas 56.20 ühikulise kasumi ning 122.2% tulususega. Juuni lõpp tähistab poole aasta möödumist ja hõbeda omanikule on 2023 olnud väga efektiivne ning edukas, sest just tema on aasta edetabeli tipus vaid 33 ennustusvihjega. Kolmanda koha sai N4pster 26.45 ühiku ja 29.4% tulususega. Viimasena poodiumile pääsenud kasutaja on aasta arvestuses teine ja ühtlasi on tal täidetud ennustusvihjete minimaalse arvu nõue. Auhinnad väljastatakse hiljemalt 10. juuliks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!