• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 50 EUR + bettimine.ee T-särk
    • II koht 30% auhinnafondist: 30 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20 EUR

Juuni Igakuine võistlus oli taaskord eelnenud kuuga võrreldes väga erinev. Kui mai arvestuses teenisid kasutajad suuri kasumeid ja poodiumile pääsemiseks tuli koguda üle 100 ühiku, siis juuni võitja sai veidi vähem kui 100 ühikulise kasumiga ülekaaluka võidu. Oma osa selles võis mängida suuremate spordiliigade suvepuhkusele minek. Osalejad ei saanud kasutada nii palju harjumuspäraseid koefitsiente tuttavatest liigadest. Võistlusel osales kokku 16 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond oli garanteeritud minimaalne ehk 100 euro suurune.

Möödunud kuu arvestuses võitis erkki teenides 99.17 ühiku suuruse kasumi tulususega 11.9%. Lehe üks pikaaegsemaid kasutajaid sai veenva võidu postitades peamiselt jalgpalli ennustusvihjeid erinevatest liigadest. Juuni võitja saab lisaks tavapärastele auhindadele bettimine.ee T-särgi. Teiseks tuli Raix94 23.47 ühikulise kasumi ning 17.8% tulususega. Oma esimese igakuise võistluse hõbeda teeninud lehe aktiivsele kasutajale tõid edu võrkpalli ning tennise ennustusvihjed. Kolmanda koha sai Fk85 13.78 ühiku ja 11.5% tulususega, postitades taaskord tulutoovaid e-spordi ennustusvihjeid. Auhinnad väljastatakse hiljemalt 10. juuliks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!