• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 56.5 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 33.9 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 22.6 EUR

Juuni Igakuine võistlus oli viimaste aegade üks kõrgetasemelisemaid ja põnevamaid. Kõik esikümnes lõpetanud kasutajad jäid kuu arvestuses kasumisse ja iga esikolmikusse kuulunud võistleja teenis üle 100 ühiku kasumit. Peamine spordivõistlus, millele ennustusvihjeid postitati, oli mõistagi Euro 2020. Jalgpalli EM alagrupiturniir möödus võrdlemisi üllatustevaeselt ja paljudel kasutajatel õnnestus koguda korralik kasum nii igakuisel kui ka Euro 2020 erivõistlusel. Kaheksandikfinaalid olid seevastu täis üllatusi, kuid see ei saanud osalejatele juuni arvestuses kasumisse jäämisel takistuseks. Võistlusel osales 16 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond oli 113 euro suurune.

Juuli saab olema selle aasta üks põnevamaid kuid nii spordisõpradele kui ka panustajatele. Juba homme algavad jalgpalli EM veerandfinaalid ja turniiri kulminatsioon toimub 11. juulil kell 22:00 Wembley'l, kui selgub uus Euroopa meister jalgpallis. 23. juulil algavad Tokyo 2020 olümpiamängud, mis kestavad kuni 8. augustini. Avasime eile olümpia ennustusmängu, kus kõik meie lehe kasutajad saavad tasuta osaleda ennustades, millised kolm riiki võidavad enim kuldmedaleid. Kõigi õigesti ennustanute vahel loosime välja 50€! Olümpia puhul korraldame taas erivõistluse, mille avame peatselt. Lisaks neile kahele spordi suursündmusele jätkub Wimbledon'i suure slämmi tenniseturniir ja algab NBA finaalseeria.

Juuni arvestuses võitis Banker teenides 165.12 ühiku suuruse kasumi tulususega 37%. Kasutaja suurendas igakuisete võistluste võitude rekordi neljateistkümne võiduni peamiselt Euro 2020 ja tennise ennustusvihjetega. Teiseks tuli mais kolmanda koha saanud erkki 111.89 ühikulise kasumi ning 32.2% tulususega. Lehe pikaaegne kasutaja on teinud tugeva tagasituleku meie võistlustel pärast mõningast pausi. Kolmanda koha sai mais hõdeda ning aprillis pronksi võitnud Fk85 102.80 ühiku ja 83.6% tulususega. Viimastel kuudel head stabiilsust näidanud kasutaja teenis kasumi, millest tihti piisab võiduks. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuliks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!