• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 31.5 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 18.9 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 12.6 EUR

Juunis oli taas rohkelt panustamisvõimalusi, sest enamus suurte kohalike jalgpalliliigade hooajad naasesid koroonaseisakult. Mängupaus, publiku puudumine ning tihe kohtumiste ajagraafik pakkusid nii mõnegi üllatava tulemuse. Juuni Igakuise võistluse lõpptulemustest oli näha, et möödunud kuu oli spordiennustajatele üpris keeruline. Siiski leidus neid, kes suutsid oma ennustusvihjetega koguda korraliku kasumi. Võistlusel osales kokku 13 prooviperioodi läbinud kasutajat. Auhinnafond oli 63 euro suurune.

Juuni võitjaks tuli EkuVilxxx666, teenides 86.08 ühikut kasumit tulususega 37.8%. Oma selle aasta esimesed ennustusvihjed postitanud kasutaja suutis jalgpallikohtumistega koguda korraliku kasumi vaatamata pandeemia tõttu muutunud tingimustele. Teise koha saavutas risto234 33.43 ühiku ja 15.3% tulususega. Meie lehe pikaajaline kasutaja sai samuti selle aasta esimese poodiumikoha. Kolmandaks tuli gambler 30.06 ühikulise kasumi ning 19.8% tulususega. Alati konkurentsis olev kasutaja teenis tervelt kaheksanda pronksi meie igakuisetelt võistlustelt. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuliks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!