EuroBasket 2022 erivõistluse kokkuvõte

Korvpalli Euroopa meistrivõistlused lõppesid eile ja ühtlasi selgusid EuroBasket 2022 erivõistluse parimad ennustusvihjete postitajad. Üllatustulemustest tulvil turniir sai väärilise lõpplahenduse, kui meistriks krooniti Hispaania meeskond, keda peamiste favoriitide hulka enne algust ei ennustatud. Palju haaravaid korvpallilahinguid pakkunud võistuse vääriliselt oli meie korvpalli EM erivõistlus väga tasavägine ja põnev. Poodiumikohtade lõplik koosseis selgus alles pärast finaali. Kokku osales võistlusel 16 kasutajat, kellest 9 jäid kasumisse. Esimene kuni seitsmes koht mahtusid 60 ühiku sisse.

Erivõistluse võitis mgm222 teenides 90.75 ühiku suuruse kasumi tulususega 52.5%. Kasutajale tõid edu eelkõige mängijate statistika panused ja finaalis händikäpiga Hispaania võidu ennustamine. EuroBasket 2022 parimat ennustajat premeeritakse 100€ rahalise auhinnaga. Teiseks tuli Limitless18 75.34 ühikulise kasumi ning 14.1% tulususega. Rahalise auhinna võitnud kasutajatest postitas hõbemedali omanik enim ennustusvihjeid. Lõpuspurt 50€ suuruse auhinnarahaga tasustatud kohale toimus samuti finaalis Hispaania händikäpiga võidule panustamisega. Kolmanda koha ning 30€ sai kasutaja N4pster 58.34 ühiku ja 72% tulususega. 2015 EuroBasket erivõistluse lõpetas N4pster teisena. Neljandat kohta premeerisime 20€ auhinnaga ja selle teenis napilt esikolmikust välja jäänud Fk85 53.88 ühikulise kasumi ning 84.2% tulususega. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 25. septembriks.

Terve edetabeli leiad erivõistluse lehelt. Õnnitleme kõiki võitjaid!