1. gambler, kasumiga +170.37 ühikut - 150€ & 1250 boonuspunkti
  2. bambino, kasumiga +164.16 ühikut - 80€ & 1000 boonuspunkti
  3. No Fear, kasumiga +144.64 ühikut - 50€ & 750 boonuspunkti
  4. N4pster, kasumiga +87.52 ühikut - 20€ & 500 boonuspunkti

Tasavägine ning põnev 2022. aasta võistlus sai läbi ja uus Iga-aastane võistlus on juba alanud. Lõppenud aasta parimaks tuli viimasel päeval konkurendid alistanud gambler postitades 190 ennustusvihjet 9.9% tulususega. Peamiselt jalgpallile keskenduv kasutaja, kes lisab ennustusi ka teistelt spordialadelt, kordas oma 2019. aasta saavutust. Igakuisetelt võistlustelt sai ta aasta jooksul kaks auhinnalist kohta, aga mitte ühtegi võitu. Teise koha sai võitjale napilt alla jäänud bambino postitades 177 ennustusvihjet 10.3% tulususega. Hõbeda omanik sai aasta jooksul tervelt kolm igakuise võistluse teist kohta. Meie lehe parim Premier League ennustaja murrab kindlasti varsti "igavese teise" needuse. Kolmandaks tuli No Fear 82 ennustusvihje ja 19.1% tulususega. 2017. aasta võistluse võitjal õnnestus taas jõuda poodiumile. Tühjade kätega ei jäänud ka neljanda koha saanud N4pster. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 15. jaanuariks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!