• Alla kuuekümne ennustuse: rantzz, Merma, lahtundvesi, Poacher, Keivin93, BetHunter, Lunarglide, Roninpro247, chancethebettor, ketukas, kasutajanimi12, oakfield, Raido428, iahmatean, JordanBelfort, Ploom, Ofu, marko71, bumblefoot, Sdz, Pelur, Coolbet, hrmaagu, N4pster, nomatter, annes, mgm222, Fk85, Ypres

1. Banker, kasumiga +228.77 ühikut - 150€ & 1250 boonuspunkti
  2. Kolmasliig, kasumiga +176.92 ühikut - 80€ & 1000 boonuspunkti
  3. OnuUno, kasumiga +2.25 ühikut - 50€ & 750 boonuspunkti
  4. MARE KASK, kahjumiga -16.60 ühikut - 20€ & 500 boonuspunkti

2018 aasta parimaks ennustusvihjete postitajaks meie lehel oli kasutaja Banker. 228.77 ühiku suuruse kasumi teenimise käigus võitis kasutaja tervelt kuus Igakuise võistluse tiitlit. Banker paistis silma eelkõige stabiilsuse poolest, postitades aasta jooksul 529 ennustusvihjet 4.6% tulususega. Teise koha saavutas Kolmasliig, kelle jaoks oli see esimene auhinnaline koht meie Iga-aastaselt võistluselt. 117 ennustusvihjet 16.5% tulususega tõid kasutajale 176.92 ühiku suuruse kasumi. Kolmandaks tuli kasutaja OnuUno ja neljandaks MARE KASK. Nii kolmanda kui neljanda koha saavutamiseks piisas sisuliselt võistlusnõuete täitmisest ja nullile lähedase kasumi/kahjumi teenimisest. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. jaanuariks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!

Vaata lõplikku edetabelit

Huvitavaid fakte eelmisest aastast:

• Enim Igakuise võistluse võite: 6 kasutajalt Banker
  • Enim auhinnalisi kohti Igakuisetelt võistlustelt: 6 kasutajalt Banker
  • Suurima kasumiga kuu: +140.28 ühikut märtsis kasutajalt No Fear
  • Suurim tabatud koefitsient: 12.00, kasutaja mütamüta ennustas, et Uruguai vs Venemaa jalgpalli MM kohtumises Uruguai võidab, läbib suurima distantsi ja saab enim lööke väravaraami (vaata ennustusvihjet siit)
  • Enim ennustusvihjeid: 529 kasutajalt Banker