No Account Bet

0
0%
support@noaccountbet.ee
2021
Eesti, inglise, vene
Trustly kaudu pangalingid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 200€
  1. Mine No Account Bet lehele vajutades nupul Võta boonus.
  2. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse klikkides Sissemakse nupul. Deposiit ja tuvastamine toimub läbi Trustly ja sinu internetipanga.
  3. Aktiveeri boonus pärast sissemakset ja saad 100% boonust vastavalt oma deposiidile kuni summas 200€.
Tugevused ja nõrkused
  • Ülikiired ja turvalised sisse- ja väljamaksed läbi internetipanga
  • Mängida saab ilma kasutajakontota, autentimine läbi Trustly ja internetipanga
  • Kõrged koefitsiendid
  • Lai valik spordialasid ja liigasid
  • Usaldusväärne bränd (omanikele kuulub PAF ennustusleht)
  • Mugav panustamine moodsal veebilehel
  • Puuduvad Skrill jt e-wallet maksevõimalused
Kasiino
100% kuni 200€
Live kasiino
100% kuni 200€

No Account Bet spordiennustuse arvustus

No Account Bet on uus Eestis litsentseeritud spordiennustust ja kasiinot pakkuv veebileht. Saidil mängimine on lihtne ja mugav, sest klient ei pea läbima konto avamise ja verifitseerimise protsessi. Panustama ja kasiinos mängima saab hakata koheselt pärast isikutuvastust ja deposiiti internetipangas. Ülikiireid ja turvalisi sisse- ja väljamakseid teostab Euroopa juhtiv maksetevahendaja Trustly. No Account Bet omanikuks on sama firma, kellele kuulub eestlastele hästituntud PAF, seega vaatamata brändi lühikesele elueale on tagatud usaldusväärsus.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Spordiennustuses pakutavate koefitsientide valik on lai ning kvaliteet kõrge. Kasutusel on samad koefitsiendid, mis PAF spordiennustuses. Panustada saab laiale valikule liigadele ja spordisündmustele üle kogu maailma. Esindatud on ka vähemtuntud spordialad ja turniirid. Mängu või sündmuse lõikes on rohkelt erinevaid panustamise võimalusi. Plussiks on hea valik aasia händikäppe enamikel spordisündmustel. Olemas on live spordiennustus, kus spordisündmuste ning koefitsientide valik on samuti mitmekesine.

No Account Bet koefitsientide tase on kõrge. Samu koefitsiente kasutavad nii PAF kui ka Unibet, kes on panustamisel paljude spordiennustajate lemmikud.

Boonused, lojaalsusprogramm

Esimesel sissemaksel on võimalik kasutada 100% kuni 200€ boonust. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas see lunastada ning millised on reeglid ja tingimused. No Account Bet kampaaniaid ja teisi hetkel aktiivseid spordiboonuseid võid leiad meie kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Ilma kontota spordiennustus tähendab, et autentimis- ja registreerumisprotsess toimub otse läbi internetipanga. Panuste tegemine No Account Bet lehel on seega eriti lihtne, kiire ja mugav. Vajalik on ainult internetipanga olemasolu. See võimaldab omakorda võitude kiire väljamaksmise, mis on panustajatele kindlasti üks peamisi kriteeriume ennustuslehe valikul. Kahjuks ei võimalda kiirpanustamine veel e-walletite ja krediitkaartide kasutamist. Olemas on cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine.

Nii pre match kui ka live panustamise sektsioon on mugav kasutada ning lihtsalt mõistetav. Sama platvorm, mis on kasutusel teistel juhtivatel ennustuslehtedel, on läbinud pika protsessi, kus seda on vastavalt panustaja vajadustele pidevalt täiustatud. Infoesitus on efektiivne ja kasutatud on tervet ekraanipinda. Kõik oluline on kergesti leitav. Spordialade ja liigade valik asub vasakul, koefitsentide valik keskel ning paremal ja ennustussedel avaneb hüpikaknana pärast soovitud koefitsientidel klikkimist.

No Account Bet spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

No Account Bet saab bettimine.ee poolt hinnanguks 8/10-st. Ilma kontota kiirpanustamise võimalust pakkuvad ennustuslehed koguvad aina populaarsust. Lisaks eelistele, mida need uut tüüpi saidid omavad, on No Account Bet suurimateks plussideks koefitsientide kvaliteet ning usaldusväärsus.

No Account Bet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

No Account Bet spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

No Account Bet ja PAF uued liitumisboonused

PAF ning nende kontota panustamise võimalust pakkuva tütarbrändi No Account Bet lehtedel toimus mitmeid olulisi muudatusi. Mõlemal on uued liitumisboonused. Lisaks viidi PAF Eesti lehel läbi uuenduskuur, mille eesmärgiks oli veebilehe kasutusmugavuse tõstmine.

(0)

No Account Bet spordiennustus ja kasiino

No Account Bet on uusim Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino veebileht. Konto avamine ei ole vajalik, sest mängida saab otse läbi oma internetipanga. Väljamaksed saad ülikiirelt oma pangakontole. 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust on võimalik kasutada kasiinos slottidel.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb