No Account Bet kasiino

100% kuni 200€

No Account Bet on uus Eestis litsentseeritud spordiennustust ja kasiinot pakkuv veebileht. Nagu nimest võib järeldada, siis mängimiseks lehel konto omamine ei ole vajalik. Isikutuvastuse ja ülikiirete sisse- ja väljamaksete turvalisus on tagatud Euroopa juhtiva maksetevahendaja Trustly ning sinu internetipanga poolt. Kasiinomängude valik on väga lai (60+ pakkujat) ja pidevalt kasvav.

No Account Bet omanikuks on sama firma, kellele kuulub eestlastele hästituntud PAF, seega vaatamata brändi lühikesele elueale on tagatud usaldusväärsus. Liitumisel on võimalik kasutada 100% kuni 200€ esimese sissemakse boonust, mis kehtib kasiinos slottidel.

100% kuni 200€ esimese sissemakse boonuse saad nii:

  1. Mine No Account Bet lehele vajutades nupul Võta boonus.
  2. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse klikkides Sissemakse nupul. Deposiit ja tuvastamine toimub läbi Trustly ja sinu internetipanga.
  3. Aktiveeri boonus pärast sissemakset ja saad 100% boonust vastavalt oma deposiidile kuni summas 200€.

Käimasolevad kampaaniad

Iganädalane 10% cashback kuni 15€

No Account Bet kasiinos saad iga nädal 10% cashbacki kuni summas 15€, kui Su nädalased slotimängude kaotused ületavad võite.

Seotud uudised

No Account Bet ja PAF uued liitumisboonused

PAF ning nende kontota panustamise võimalust pakkuva tütarbrändi No Account Bet lehtedel toimus mitmeid olulisi muudatusi. Mõlemal on uued liitumisboonused. Lisaks viidi PAF Eesti lehel läbi uuenduskuur, mille eesmärgiks oli veebilehe kasutusmugavuse tõstmine.

(0)

No Account Bet spordiennustus ja kasiino

No Account Bet on uusim Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino veebileht. Konto avamine ei ole vajalik, sest mängida saab otse läbi oma internetipanga. Väljamaksed saad ülikiirelt oma pangakontole. 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust on võimalik kasutada kasiinos slottidel.

(0)
X
Laeb