Jalgpalli MM 2014 ennustusvihjete võistlus

Jalgpalli MM on selleks korraks läbi. Õnnitleme värsket maailmameistrit Saksamaad! Turniir oli läbi aegade üks põnevamaid ja loodame, et kõik jalgpallisõbrad said vägevate emotsioonide osaliseks.

Meie erivõistluse lõplik järjestus on selgunud, leiate selle siit lehelt. Osalejaid oli kokku 16 ja 13 nendest täitsid ära võistlustingimused. Kokku postitati MM arvestuses tervelt 243 ennustusvihjet. TOP kolme mahtus kaks uut kasutajat. Võitjaks tuli kasutaja mgm222, kes teenis 28.67 ühikut kasumit tulususega 24.1%. Võitjale auhinnaks 100 €. Teise koha ja 30 € sai korra meie igakuisel võistlusel teiseks jäänud kasutaja bubbles. Kolmandaks tuli kasutaja rantzz, kes juunikuisel võistlusel jäi esikohast napilt ilma. Kolmas koht teenis 20 € auhinnaraha. Võistlejate auhinnad väljastatakse neile käimasoleva nädala jooksul.

Õnnitleme võistluse võitjaid ja täname kõiki osalejaid!

See võistlus ei jää kindlasti ainukeseks erivõistluseks, mis mõne suure spordisündmuse puhul bettimine.ee korraldab. Tulemas on korvpalli MM, mille tähistamiseks on plaanis korraldada uus erivõistlus. Seni saavad meie kasutajad mõõtu võtta regulaarsel igakuisel ja iga-aastasel võistlusel.

Osalemise tingimused ja reeglid:
  1. Kasutaja peab kuu jooksul postitama minimaalselt 5 ennustust. Võistlusel osalemiseks peavad arvesse minevad ennustusvihjed olema tehtud jalgpalli MM 2014 sündmustele ning olema kategoorias Jalgpall > Rahvusvaheline > World Cup 2014. Kategooria saab valida ennustusvihje lisamisel kasutades välja Spordiala, riik, liiga.
  2. Võistlus kestab kuni viimane jalgpalli 2014. aasta maailmameistrivõistlustega seotud sündmus on lõppenud. Võitjad selguvad pärast turniiri lõppu, kui kõik osalevad ennustusvihjed on otsustatud.
  3. Kõik ennustusvihjed, mis on postitatud MM võistluse arvestusse osalevad ka bettimine.ee igakuisel võistlusel.
  4. Kasutaja peab olema läbinud proovperioodi (postitanud kokku vähemalt 5 ennustusvihjet), mille jooksul bettimine.ee veendub, et kasutaja suudab täita meie reegleid ja on ausate kavatsustega. Kui kasutaja läbib prooviperioodi võistluse jooksul, lähevad tema eelmised 5 ennustusvihjet samuti arvesse. Kasutaja ei ilmu enne võistuse arvestusse, kui tal on läbitud proovperiood.
  5. Kasutaja peab järgima bettimine.ee reegleid ja tingimusi. Kui kasutaja reeglite rikkumine avastatakse võistluse kestvuse jooksul või pärast võistluse toimumist ja see kasutaja on auhinnalisel kohal, on bettimine.ee'l õigus eemaldada see kasutaja arvestusest ja anda tema auhind järgmisel kohal olevale kasutajale.
  6. Võistlusel kehtivad bettimine.ee üldised võistluste reeglid ja tingimused.

Küsimuste korral saad kasutada bettimine.ee kontaktilehte või lehe allosas olevat kommenteerimise vormi.