Jalgpalli EM 2024 ennustusvõistlus

Euro 2024 ehk jalgpalli EM algab 14. juunil ja kestab kuni 14. juulini. Turniiriga paralleelselt toimub meie lehel võistlus, kus parimate jalgpalli Euroopa meistrivõistluse ennustusvihjete postitajate vahel läheb jagamisele 200€ pärisraha ja 2300 boonuspunkti ning poe krediidi suurune auhinnafond. Kõik ennustusvihjed, mis osalevad siin võistlusel, lähevad arvesse ka meie regulaarsetel võistlustel, seega on võiduvõimalused veelgi suuremad. Osalemine on tasuta ning avatud kõigile!

Võistluse info ja edetabel

Võistluse andmed
Staatus Algab varsti
Kestvus 14.06.2024 kuni 14.07.2024
Auhinnafond 200€ 2300 boonuspunkti ning poe krediiti
Ennustusvihjeid 0
Koht Kasutaja Tulu Kasum/kahjum Auhind
1. - - - 100€ & 1000 boonuspunkti
2. - - - 50€ & 500 boonuspunkti
3. - - - 30€ & 300 boonuspunkti
4. - - - 20€ & 200 boonuspunkti
5. - - - 50 boonuspunkti
6. - - - 50 boonuspunkti
7. - - - 50 boonuspunkti
8. - - - 50 boonuspunkti
9. - - - 50 boonuspunkti
10. - - - 50 boonuspunkti

Ennustusvihjed

Jalgpalli EM 2024 ennustusvihjeid hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Auhinnafond

Kõiki rahalisi makseid vahendab

Skrill

Pole veel kontot? Registreeru siin.

Jalgpalli EM 2024 erivõistluse auhinnafond:

 • 200€ ja 2300 boonuspunkti ning poe krediidi suurune auhinnafond jaguneb järgnevalt:
  • I koht 100€ & 1000 boonuspunkti ning poe krediiti
  • II koht 50€ & 500 boonuspunkti ning poe krediiti
  • III koht 30€ & 300 boonuspunkti ning poe krediiti
  • IV koht 20€ & 200 boonuspunkti ning poe krediiti
  • 5. kuni 10. koht 50 boonuspunkti ning poe krediiti
 • Võistluse käigus blokeeritud kasutajad auhinnafondi arvestuses ei osale.

Poe krediidi eest saab osta tooteid meie poest.

Kuidas osaleda ja peamised reeglid ning tingimused

Kuidas osaleda:

 1. Kui sul ei ole veel bettimine.ee kontot, siis registreeru siin.
 2. Postita võistluse jooksul vähemalt 5 ennustusvihjet (vaata õpetust). Siin võistlusel lähevad arvesse ennustusvihjed, mis on tehtud 2024. aasta jalgpalli Euroopa meistrivõistluste põhiturniiri sündmustele ning on kategoorias Euro 2024 või Jalgpall -> Rahvusvaheline -> Euroopa meistrivõistlused. Kategooria saab valida ennustusvihje lisamisel kasutades Spordiala, riik, liiga valikukaste.
 3. Kui oled võistluse lõpus parimate kasutajate seas osaled 200€ suuruse pärisraha auhinnafondi jagamises (loe lähemalt auhinnafondi kohta). Auhinnaraha kantakse sinu Skrill kontole (sisesta konto andmed minnes personaalses menüüs Seadistused -> Isiklik info).

Peamised reeglid ja tingimused:

 1. Võistlus kestab kuni viimane Euro 2024 turniiriga seotud sündmus on lõppenud. Võitjad selguvad pärast kõigi võistluses osalevate ennustusvihjete otsustamist.
 2. Kasutaja peab olema läbinud prooviperioodi (postitanud kokku vähemalt 5 ennustusvihjet) võistlusel osalemiseks. Prooviperioodil postitatud ennustusvihjed osalevad võistlusarvestuses, kuid kasutajat ei kuvata võistluse edetabelites enne, kui prooviperiood on läbitud [reegel 2.1]. Prooviperioodil olevad kasutajad on nähtavad kasutajate edetabelites.
 3. Auhinna saamiseks peab kasutaja võistluse jooksul postitama vähemalt 5 ennustusvihjet, mis on kategoorias Euro 2024 või Jalgpall -> Rahvusvaheline -> Euroopa meistrivõistlused. Kõik ennustusvihjed, mis on postitatud selle võistluse arvestuses, osalevad ka igakuisel ja iga-aatasel võistlusel.
 4. Rahalise auhinna võitnud kasutaja peab auhinna kättesaamiseks registreerima oma Skrill konto andmed ning ees- ja perekonnanime (sisesta konto andmed minnes personaalses menüüs Seadistused -> Isiklik info) [reegel 2.20].
 5. Kasutaja peab järgima bettimine.ee reegleid ja tingimusi. Reeglite rikkumise korral on meil õigus eemaldada kasutaja võistlusarvestusest ja anda tema auhind järgmisel kohal olevale kasutajale.

NB! Siin on välja toodud vaid peamised ning sellele võistlusele spetsiifilised nõuded. Lisaks kehtivad kõik Võistluste reeglid ja tingimused lehel välja toodud reeglid, kui siin ei ole sätestatud teisiti. Nurksulgudes viited reeglitele eelnevas loendis pärinevad sealt lehelt.

Infoks:

 • Võistluse kokkuvõte ning lõplik paremusjärjestus lisatakse siia lehele pärast kõigi osalevate ennustusvihjete otsustamist, reeglina turniiri lõpule järgneval päeval. Erandjuhtudel võib see toimuda hiljem. Võistlustulemuste teavitus väljastatakse ka meie blogis ja uudiskirjas.

Seotud uudised

Kommentaarid

Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

X
Laeb