Mine lehele
100% kuni 130€
1-2
Tühistatud

Hispaania meistriliiga 36 voorus kohtuvad omavahel Granada ning Real Madrid. Granada võitis oma viimase mängu Real Soicedadi vastu 2:3 kuid nende mängupilt oli õudne. 1 poolajal läks Granada täiesti vastu mängu käiku juhtima 2:0. Teisel poolajal jätkas Soicedad korraalikku survet ning saadi 2:2 viik kätte kuid 88 minutil suutis Granada jälle värava lüüa ning võidu ära võtta. Granada tegi mängus kolm pealelööki väravale ja kõik läksid sisse aga endal oli neil väga palju õnne et ainult kaks neile sisse löödi. Real Madrid on hetkel väga heas vormis ja võeti kaheksas järjestikune võit. Viimased viis võitu järjest pole ka endale lastud lüüa ühtegi väravat. Tundub et Granada vorm pole ikka hetkel eriti hea ja arvan et Realil ei tule erilisi probleeme sellest mängust kindel võit ära võtta.