100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
0-3
Võidetud
+28.75

Omavahel kohtuvad alagrupi esimene ja teine meeskond Barcelona ning Torino Juventus. Mõlemad meeskonnad on alagrupist edasipääsu juba kindlustanud, kuid Juventusel on võimalik alagrupis eismeseks tulla kui nad suudavad selle mängu vähemalt 3 väravaga võita. Nende viimase omavahelise mängu võitis Barcelona 2:0, kuid tulemus ei räägi kogu tõde. Esiteks puudus Juventuse staarmängija ning talisman Barcelona vastu, Cristiano Ronaldo. Teiseks, Alvaro Morata lõi 3 väravat, mis olid küll suluseis ja võeti VAR-iga ära, kuid üks samm siia või sinna ja seis oleks võinud teine olla. Mängu lõpus sai Demiral veel punase kaardi ja 4 minutit hiljem ehk 90+1 minutil lõi Lionel Messi Barcelona teise värava penaltist. Kõik see räägib minu meelest hoopis teist pilti kui viimane mäng jäi ning ma ei saagi täpselt aru miks Barcelona siin mängus suur favoriit on? Vähem julgematele soovitan Juventus +0.5te, kuid isiklikult puistan ka midagi Juventus -1 peale.