10% iganädalane cashback
0-0
Kaotatud
-8.00

Juhtusin vaatama Atletico Madrid vs Barcelona mängu nädalavahetusel, kus Atletico Madrid koos Simeonega suutis esimest korda Barcat edastada liigas kümne aasta jooksul. Meeskond tundus tipp vormis olevat, kaheksas liiga mängus on sisse lastud vaid kaks väravat ja null kaotust, mis on tõeliselt Atleticole omane ja Simeone kaitsest lähtuv meeskond on liikumas oma esimese liiga karika suunas, kuna Real Madrid ja Barcelona on mõlemad raskes seisus hetkel oma meeskonnaga, siis see aasta on ideaalne Atletico jaoks.

Moskva Lokomotiv on hetkel kaheksandal kohal koduses liigas ja kolmandal kohal Meistrite liigas kahe punktiga. Kodus suutsid Atleticoga 1-1 viigi teha, kui said 90 minuti jooksul ühe korra palli raamide vahele lüüa õnnelikust penaltist, täna ma usun, et nii ei lähe.

Vigastuste kohapealt niipalju, et kõik Atletico mehed, kes suutsid Barca vastu võita nädalavahetusel, tulevad ka täna väljakule. Endiselt on väljas Luis Suarez aga usun, et see ei takista Atleticol väravate löömist. Vene meeskonnal suurimaid vigastusi pole hetkel.

Valikuid on palju minujaoks see mäng. Ma tõesti ei näe seda maailma, kus Venemaa meeskond suudab Hispaanias värava lüüa täna, neil on raskusi juba liigas jõuda esi nelja hulka ja võin kindla meelega öelda, et Atletico on hetkeseisuga kõige parema kaitsega meeskond Hispaanias. Teine valik oli Aasia händikapiga panna Atletico võidule aga seal ei anna koefitsentidega nii hästi mängida. Lõplikuks valikuks jäi olukord, kus Atletico lööb vähemalt ühe värava mõlemal poolajal, usun et see on väga võimalik tänases mänguses arvestades, kui head jalgpalli Atletico mängib ja kui väravapuur avatakse esimsele poolajal Atletico poolt, siis Moskva meeskonnal ei jää muud üle kui rünnata, sest kui tänane mäng kaotatakse, siis võib hüvasti öelda see aasta oma meistrite liiga edasiminekuga, see omakorda avaneb Atleticole nende jaoks kõige mugavama olukorra, kontra rünnakud.