TonyBet

8

Boonuse info

Liitumisboonus: 
100% kuni 50€
Kuidas saada boonus: 
  1. Ava TonyBet kasutajakonto kasutades allolevat nuppu Võta boonus.
  2. Tee pärisraha sissemakse kasutades boonuskoodi TONY50.
  3. Saad 100% kuni 50€ tervitusboonuse!

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
info@tonybet.ee
Asutatud: 
2009
Keeled: 
Eesti, inglise, vene, leedu, saksa, taani, hollandi
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller, Giropay jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
200% kuni 400€ + 100 tasuta spinni
Boonuskood: 
Trustlyplay

Pokker

Liitumisboonus: 
100% kuni 2000€ + €10 TASUTA €2500 GTD pilet
Boonuskood: 
STARTER

Live kasiino

Liitumisboonus: 
100% kuni 300€
Boonuskood: 
RESOLUTIONLIVE

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Hea liitumisboonus
  • Moodne ja mugav veebileht
  • Eestis litsentseeritud
  • Ei ole parim valik professionaalidele
  • Ennustusvalik sündmuse lõikes piiratud

TonyBet on kuulsa pokkeriprofi Tony Guoga (lühidalt Tony G) poolt omatud firma, mis tegeleb nii online kui ka live ennustuste vahendamisega. Eestis on TonyBet suhteliselt uus ja ettevõte on kogumas järjest suuremat tuntust. TonyBet toetab mitmeid spordiüritusi ja -meeskondi. Lisaks spordiennustuste vahendamisele pakub TonyBet online ja live kasiino teenust, bet on poker ning supertoto teenust.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

TonyBet pakub laia valikut erinevaid liigasid ning spordialasid. Lisaks tavalistele liigadele pakutakse ennustamisvõimalust vähempopulaarsetele aladele. Näiteks lisati hiljuti juurde võimalus panustada e-spordile. Live ennustustes pakutakse samuti korralikku koefitsientide valikut. Kuna tegemist on peamiselt Leedu ja Eesti spordiennustuste vahendajaga, siis võib tihti leida selliseid ennustusvalikuid kohalikele spordisündmustele, mida mujalt ei leia. Ennustusportfoolio on TonyBetil pidevalt täienev.

Koefitsientide tase on TonyBetis hea. See võib jääda kohati alla osadele suurematele rahvusvahelistele ennustuslehtedele.

TonyBet pakub lisaks kõikidele traditsioonilistele ennustamisviisidele live ennustamist ja ennustusvõistlusi SuperToto ja SuperScore. SuperToto võistlusel osaleb teatud hulk inimesi ja kes ennustab korrektselt 10 või rohkema erineva spordisündmuse tulemuse, see võidab suure auhinnafondi. SuperScore võistlusel tuleb auhhinafondi võitmiseks ennustada korrektselt 3 spordisündmuse tulemused.

Hiljuti lisati uus teenus nimega Bet On Poker, mis võimaldab kasutajatel ennustada live ülekande vahendusel võitvat Hold'em pokkeri kätt. Teenus sobib kasutajatele, kes huvituvad nii pokkerist kui ka ennustamisest.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Lisaks liitumisboonusele, mis on suunatud uutele registreerujatele, teeb TonyBet oma olemasolevatele kasutajatele regulaarselt mitmeid eripakkumisi. Tasuta ennustusi või muid boonuseid pakutakse tihti suuremate spordisündmuste puhul.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

TonyBet veebileht on moodne ja mugav kasutada. Kasutatud on palju ekraani pinda, mis teeb ennustamise eriti mugavaks suurema resolutsiooniga kuvarite omanikele. Olemas on detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta live stream'e erinevatele aladele.

TonyBeti kasutajaliides peaks sobima ka nõudlikumale ennustajale.

TonyBet kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab TonyBetile hinnanguks 8/10-st.

TonyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

TonyBet eripakkumised

Eripakkumised sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Seotud uudised

03.04.2018 - 16:51
Admin
Uuendasime TonyBet spordiennustuse, kasiino ja live kasiino hetkel kehtivad liitumisboonused. TonyBet kasiinos saavad kõik uued mängijad 100% kuni 200€ boonust ja 50 tasuta keerutust mängus...
(0)
27.03.2014 - 11:57
Admin
Täna lisasime TonyBet'i lehele 50% kuni 100€ suuruse sissemakseboonuse pakkumise. Kõik, kes pole veel TonyBet'i lehele kontot loonud kasutage kindlasti head võimalust. Boonuse saad...
(0)
X
Laeb