PAF

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
25 tasuta keerutust ja 10€ boonust
Kuidas saada boonus: 
  1. Ava kasutajakonto kasutades allolevat nuppu Registreeru boonusele.
  2. Saad 25 kohest tasuta keerutust mängus Kreisiraadio kohe peale registreerimist (ainult 21+ vanustele). Tasuta mänguvooru võitudel mingeid läbimängimise nõudeid pole!
  3. 10€ pärisraha saamiseks tee oma esimese 10€ suurune sissemakse.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
support.ee@paf.com
Asutatud: 
1966
Keeled: 
Eesti, inglise, vene, rootsi, soome, hispaania
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers) jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
25 tasuta keerutust ja 10€ boonust

Pokker

Liitumisboonus: 
1000€ boonusena uutele mängijatele

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Bingo

Liitumisboonus: 
palju regulaarseid eripakkumisi

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Tugev seos heategevusega
  • Moodne veebileht kõigi lisavõimalustega
  • Eestis litsentseeritud
  • Hea boonussüsteem
  • Ei pruugi olla sobilik kõrgete panustega ennustavatele professionaalidele

PAF omanikuks on Ahvenamaa omavalitus. Ettevõte loodi aastal 1966, et koguda raha heategevuseks. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb kasum elujärgede parandamiseks. PAF omab litsentsi Eestis hasartmängu korraldamiseks ning bränd on saavutanud laia tuntuse panustajate seas. Osaliselt on populaarsuse toonud erinevad sponsorlepingud spordiklubidega ning koostöö Eesti Olümpiakomiteega. PAF pakub kvaliteetset spordiennustuse, kasiino, pokkeri ning bingo teenust.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

PAF pakub laia valikut erinevaid liigasid ning spordialasid nii pre match kui ka live ennustustele. Koefitsientide valik ühe sündmuse raames on samuti kõikehõlmav. Põhilised ennustustüübid on kõik esindatud. Tihti pakutakse alternatiivseid koefitsiente erilisematele sündmustele, mida teistelt lehtedelt ei leia.

Koefitsientide tase on PAFis hea. PAF kasutab samu koefitsiente, mida näiteks ka Unibet. Tase on aastast aastasse tõusnud ning muutunud konkureerivaks turuliidritega.

PAF pakub lisaks kõikidele traditsioonilistele ennustamisviisidele live ennustamist ja ennustusvõistlusi SuperToto ja SuperScore. SuperToto võistlusel osaleb teatud hulk inimesi ja kes ennustab korrektselt 10 erineva spordisündmuse tulemuse, see võidab suure auhinnafondi. SuperScore võistlusel tuleb auhhinafondi võitmiseks ennustada korrektselt 3 spordisündmuse tulemused.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Lisaks ahvatlevale liitumisboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele regulaarseid eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul. Lisaks tehakse hooajalisi eripakkumisi. Näiteks on populaarne PAF jõulukalender, kus 1. - 24. detsember loositakse iga päev kasutajate vahel välja auhindu. PAF hetkel aktiivseid spordiennustuse kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

PAF veebileht näeb hea välja ja on ka mugav kasutada. Ennustajale on saadaval lai valik erinevaid abivahendeid. Olemas on mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta live stream'e erinevatele aladele.

PAF kasutajaliidest on täiustatud pidades silmas viimaseid trende veebilehtede disainimisel ning seda on hea ja lihtne kasutada. Soovitud koefitsiendid leiab hõlpsasti üles ning panused saavad asetatud kiiresti.

PAF kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab PAFile hinnanguks 9/10-st. PAF on südamega loodud ennustusleht, mis täidab kõik panustajate põhilised nõudmised. Seotud spordi edendamise ning heategevusega tõstavad PAF väärtust veelgi.

PAF ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

PAF eripakkumised

PAF
Australian Open rahaloos - iga päev 5x100€
02.02.2020 - 23:59

PAF lehel saad osaleda Australian Open 2020 rahaloosis, kus igal mängupäeval loositakse 5x100€ pärisraha.

PAF
Kõik boonused ja kampaaniad (mitmed "panuste tagasimaksete" pakkumised)

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

PAF spordiennustuses on pidevalt aktiivsed näiteks mitmed panuste tagasimaksete kampaaniad.

PAF
Fantasy Sports turniirid

Nüüd on võimalus PAF lehel osaleda jalgpalli Fantasy Sports turniiridel. Osaleda saab nii hooaja kui ka mängunädala kestvusega võistlustel. Inglismaa Premier League garanteeritud auhinnafondid on 500 eurost kuni 15 000 euroni!

Seotud uudised

20.01.2020 - 14:51
Admin
PAF lehel saad osaleda Australian Open 2020 rahaloosis, kus igal mängupäeval loositakse 5x100€ pärisraha. Loosis osaleda ja võita saad nii: Kui sul PAF konto puudub, registreeru vajutades siia...
(0)
02.12.2019 - 13:47
Admin
Osale PAF Jõulukalendri kampaanias ning võida iga päev erinevaid auhindu, raha ja tasuta spinne. Osalemine on tasuta! Kampaanias saad osaleda nii: Kui sul PAF konto puudub, registreeru vajutades...
(0)
11.11.2019 - 12:53
Admin
Arva PAF lehel ära 5 NBA mängu tulemus, tee panus kossule ja saa koht finaali, kus parim ennustaja võidab unistuste reisi kahele New Yorki NBA mängule. Pakkumises saad osaleda nii: Kui sul PAF konto...
(0)
08.10.2019 - 19:50
Admin
PAFis saavad kõik kasutajad 20€ riskivaba panuse korvpallile. 20€ riskivaba panust saad kasutada nii: Kui sul PAF konto puudub, registreeru vajutades siia. Logi sisse. Tee vähemalt 20-...
(0)
01.10.2019 - 12:44
Admin
PAF lehel saad osaleda 100x10€ tasuta panuse loosis tehes UEFA Meistrite Liiga teises voorus vähemalt 5€ panuse. 10€ tasuta panuse saad võita nii: Kui sul PAF konto puudub,...
(0)
X
Laeb