OlyBet

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
100% kuni 100€ + 20 tasuta keerutust
Kuidas saada boonus: 
 1. Liitu OlyBetiga kasutades allolevat nuppu Võta boonus (sind suunatakse OlyBet registreerumislehele).
 2. Sisesta registreerumisel promokoodi lahtrisse kood SPORT.
 3. Tee oma kontole sissemakse krediitkaardiga või läbi pangalingi.
 4. Saad vastavalt oma sissemaksele 100% kuni 100 EUR boonust ja 20 tasuta keerutust mängus Lights.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
support@olybet.com
Asutatud: 
Veebileht alates 2010
Keeled: 
Eesti, inglise, vene
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
200% kuni 100€ + kuni 600 tasuta spinni
Boonuskood: 
CAS200

Pokker

Liitumisboonus: 
2000€ boonus + palju lisaboonuseid

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

 • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
 • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
 • Puuduvad live-stream ülekanded

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

OlyBetiga liitujad saavad 100% kuni 100€ suuruse esimese sissemakse vasteboonuse ja 20 tasuta keerutust mängus Lights. Lisaks pakutakse kasutajatele regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Kõiki käimasolevaid OlyBet kampaaniaid saad vaadata vajutades siin lingil. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel otseülekandeid veel ei pakuta.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Aktiivseid ennustusvihjeid hetkel ei ole.

OlyBet kampaaniad

10€ tasuta panus kui BC Zalgiris viskab 80+ punkti

20.05.2020 - 00:59

Panusta OlyBetis 10€ vabalt valitud BC Zalgiris Euroleague mängule ja kui nad viskavad üle 80 punkti, siis saad 10€ suuruse freebeti.

20€ freebet iga nädal NBA & Euroliigaga

19.05.2020 - 23:59

Tee OlyBetis 10x10€ panust nädalas NBA või Euroliiga korvpallimängudele ja saad iga nädala järgmisel esmaspäeval 20€ suuruse freebeti.

NHL & KHL penaltimängude topeltvõidud

19.04.2020 - 23:59

Tehes OlyBetis panuse ükskõik millisel KHL või NHL mängueelsel turul duubedatakse sinu võidud freebeti näol kui matš võidetakse penaltitega.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

Meistrite Liiga Liverpool 5.0 vs Atletico Madrid 15.0 võimendatud koefitsiendid

Liitu OlyBetiga ja saad 11.03 22:00 toimuvale UEFA Meistrite Liiga Liverpool vs Atletico Madrid kohtumise võitjale teha kuni 5€ panuse võimendatud koefitsiendiga. Liverpooli võidu koefitsient on 5.00 ja Atletico 15.00.

(0)

OlyBetis 10€ tasuta panus kui BC Zalgiris viskab 80+ punkti

Panusta OlyBetis 10€ vabalt valitud BC Zalgiris Euroleague mängule ja kui nad viskavad üle 80 punkti, siis saad 10€ suuruse freebeti.

(0)

Euro 2020 - teeni OlyBetis tasuta panuseid

Teeni OlyBetis suvel algavaks jalgpalli Euro 2020 turniiriks tasuta panuseid, tehes võitvaid UEFA Champions League, UEFA Europa League või Euro 2020 playoffide kolmikpanuseid.

(0)

El Clasico Real Madrid 10.0 vs Barcelona 10.0 võimendatud koefitsiendid

Liitu OlyBetiga ja saad 01.03 22:00 toimuvale La Liga El Clasico Real Madrid vs Barcelona kohtumise võitjale teha kuni 5€ panuse võimendatud koefitsiendiga 10.00.

(0)

Meistrite Liiga Chelsea 15.0 vs Bayern 5.0 võimendatud koefitsiendid

Liitu OlyBetiga ja saad 25.02 22:00 toimuvale UEFA Meistrite Liiga Chelsea vs Bayern Munich kohtumise võitjale teha kuni 5€ panuse võimendatud koefitsiendiga. Chelsea võidu koefitsient 15.00 ja Bayerni 5.00.

(0)
X
Laeb