1.93 (10.03.2020 - 9:34)
9/10st
1. kolmandik 0-1
Tühistatud

KHLi playoffis lähevad täna omavahel vastamisi Yekaterinburg ning Novosibirsk. Tegemist on seeria viienda mänguga ning hetkel Novosibirsk juhib seeriat 3:1 seega võit täna kindlustaks neile koha järgmises ringis ... Yekaterinburg alustas küll seda seeriat kolme kaotusega ent eelmises kohtumises saadi võõrsil 5:1 võit Novosibirski üle seega ilmselt üritatakse kodus samahästi esineda.. Senisest neljast omavahelisest playoffmängust kahes nähti juba esimesel kolmandikul vähemalt ühte väravat ja kuigi viimases h2h pelas kua akooriti kuuel korral avakolmandikul sihile ei jõutud siis pakun ikkagi, et erinevalt tollest kohtumisest suudetakse seekord taas juba esimesel kolmandikul skoor avada.