100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
3-1
Kaotatud
-10.00

Tšehhi tegi oma esimeses mängus Saksamaaga isegi veidi üllatavalt kehva mängu ning vaid õnn päästis nad suuremast kaotusest kui 2:0. Raamidesse suudeti lüüa vaid 1 kord ning seda alles 2.poolaja keskel. Üldjoontes oli mäng väga selgelt sakslaste käes. Itaalia vastupidiselt tegi oma esimeses kohtumises väga kindla mängu kui üle oldi Taanist 2:0. Ka selles kohtumises oli Itaalia selgelt domineerivam meeskond ning erilist ohtu ei lastud oma väravale 90 minuti jooksul kujutada, sest nagu Tšehhi Saksamaa vastu, suutsid ka taanlased teha 90 minutiga vaid 1 mitte eriti ohtliku pealelöögi raamidesse. Vaadates koosseise ning seda kus Itaalia mehed ka reaalselt klubides mängida saavad on selge, et Itaalia on selles väga kindel favoriit. Usun, et Tšehhil saab olema ülimalt raske korralike väravaolukordade loomisel ning luua ju võib aga Donnarumma ülemängimine on asja teine pool. Kvaliteet on selgelt Itaalia poolel. Itaalia 3, Tšehhi 0.