Mine lehele
10% iganädalane cashback
Walkover D. Shapovalov
Tühistatud

ATP 1000 Paris turniiri poolfinaalis kohtuvad Nadal ja Shapovalov. Head-to-Head on 1-1. Ma usun, et nooremal vastasel on siin olemas võimalus korralikuks upsetiks. Esiteks on Shapovalovi esitused olnud Pariisis muljetavaldavad.

Ta on alistanud teel poolfinaali Fognini,Zverevi ja Monfilsi. Veerandfinaalis Monfilsi vastu oli ta väga hea, võites 92% oma punktidest esimesel servil. Enne Pariisi turniiri võitis ta oma esimese ATP turniiri Stockholmis. Nadal võitis US Openi ja peale seda on ta mängnud ainult Laver Cupil Genfis. Nadal pole küll teel poolfinaali kaotanud mitte ühtegi setti, aga veerandfinaalis Tsonga vastu tuli raskemalt, kui numbrid räägivad. Olles vaadanud mõlema mängija veerandfinaale, usun ,et Shapovalov võib Nadali võita. Nadal pole kunagi varem ATP 1000 Pariisi võitnud ja ma usun ,et seda ei juhtu ka see aasta.