Võõrsilmeeskond võidab mõlemad poolajad, Jah
100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
HT 1-1, FT 1-4
Kaotatud
-3.00

Bundesliiga tänases kohtumises vastamisi Leipzig ja Leberkusen. See hooaeg mõlemad liigas näidanud head ja stabiilset mängu. Leipzigil on veel mängimata Euroopa Liiga teine veerandfinaali mäng prantslaste Marseilleiga. Esimese kohtumise suutis Leipzig kodus võita 1-0 ning kindlasti on soov ka teine mäng hästi mängida. Arvestades asjaoluga, et juba 12. aprill toimub Prantsusmaal korduskohtumine, siis arvan, et täna ei pruugi Leipzigi 5-6 põhimeest mänguaega saada, et vältida vigastuse ohtu. Koduses liigas asuvad meeskonna 5-6 kohal ning võimalus oleks tõusta, kuid ka langeda kohtade võrra. Usun, et Leverkusen suudab mõlemad poolajad võita. Väravate suhe on mõlemal tiimil positiivne, 12-6 külaliste kasuks.