100% kuni 130€
1-2
Võidetud
+8.28

Eesti karika veerandfinaalis lähevad tãna omavahel vastamisi Kalju ning Trans. Mõlemad tiimid olid juba vastamisi laupäeval kui Kalju võitis 3. minuti väravast 1:0. Tolles kohtumises oli domineerivamaks pooleks eelkõige Trans aga see vast arusaadav kuna Kalju sisuliselt lasi neil seda teha peale kiire värava saamist.. Nüüd on aga Trans võõrsil seega pakun, et neil on peamine eesmärk taga nulli hoida ent samas kui ei kavatseta 120 min 0:0 hoida siis mingi hetk tuleb Narval nkn vâravat jahtida kuna ainult karikavõit tagaks neile EL koha.. Kuigi Kalju on tavaliselt raskustes kodusel kunstmurul nõrgemate tiimidega siis arvan ikkagi, et nemad kuivale ei jää ning erinevalt viimassst h2h pelast skoorivad sel korral mõlemad meeskonnad.