100% kuni 100€ + 20 tasuta spinni
HT 49-58, FT 95-108
Kaotatud
-6.00

Seeria seis on 3-2 Goldenile siin.Nagu Rockets eile elu ja surma peale mängus näitas hambaid on seda ka täna Memphisel oodata,kaotada pole neil enam mitte kui midagi ,nüüd on vaja gaas põhja panna ainult.Ning mäng toimub kodus ,kus on neil viimane lootus võita.Kuigi 2 viimast mängu on väga selgelt Goldenile kuulunud 20 p ,siis aeg oleks need 2 mängu unustada ja täna hakkab kõik uuelt lehelt.Kuid usun,et Memphise energia on otsakorral.Golden surub oma kiire mänguga neid lihtsalt ära.Pakun siin , et Memphis alustab kõva kaitsega ja saavutavad poolajaks paari punktilise edu vähemalt ,kuid siis tuleb Goldeni hoog ja võetakse see mäng teise poolajaga ära!