100% kuni 130€
105-114, D. Saric 9 punkti
Kaotatud
-10.00

Omavahel kohtuvad Memphis Grizzlies ja Phoenix Suns. Suns on näidanud head mängu ja on ainukese meeskonnana top8 seas nii kaitses kui ka ründes. Suutsid võita kodus Clippersit ning Utahi ja Denveri vastu ainult kaotada 1 punktiga. GSW vastu võitsid esimese veerandaja 29 punktiga. Memphisel midagi lihtsalt see mäng ei tule ja arvan, et nad kaotavad. Memphis jällegi on peksa saanud korralikult ja Anthony Davis pani neile 40 punkti ja võttis 20 lauda ning ta ei mänginud viimast veeranditki. Memphis suutis kodus viimati võita ja võitsid lisaajal Brooklyni aga muidu on kõik tappa saanud. Saric on olnud sümpaatne ja olen kindel et 10 punkti viskab kindlasti kuna ta saab enamuselt vabalt visata 3e ja 2-3 ikka paneb ära ja korvi all võtab mõned punktid ka kindlasti. Rubio söödab jälle kindlasti välja palju ja sellise tiimi vastu isetsema ei hakka. Arvan et Rubio teeb kaksikduubli ja Suns võidab.