2.30 (01.04.2014 - 17:27)
10/10st
1-1
Kaotatud, kahjum -10.00

Kohtuvad omavahel veerandfinaalis Manchester United ja Bayern München. Kui vaatada omavahelisi mänge nende kahe vahel, siis viimati mängiti 2010. aastal ja ManU võitis selle mängu 3:2. See oli 4 aastat tagasi ja kõik on nüüd muutunud. Bayern on vaieldamatult parim meeskond maailmas ja on praegusel ajal rekordeid purustamas. Kui vaatada kuidas ManU on mänginud see hooaeg, siis ma hindaks nende võimalusi väga väikesteks. ManU mängib see mäng kodus ja arvatakse, et nende suur publik aitab neil vastupidada Bayerni rünnakud kui, kuid mina seda ei arva. Unitedil on praegu tegemist väga raske perioodiga, sest nende mäng ei taha üldse toimida ja nende kaitseliin on vanaks jäänud. Minu ennustuseks oleks Bayerni kahe väravaline võit.

Bayern München: kaitsja Dante(24/2), keskväli Alcantara(16/2) on väljas.
Manchester United: kaitsja Evra(29/1), keskväli Mata(10/1), ründaja van Persie(18/11), võibolla kaitsja Rafael(19/0) on väljas.