Deponeeri 20€ saad 20€ juurde
1-1
Kaotatud
-10.00

Kaua oodatud Meistrite liiga veerandfinaalid ongi käes. ManU sai omale arvatavasti kõige raskema vastase, keda üldse loosikausist saada võis.

Vaatame siis kes puudu on. Bayern: Dante ja Thiago ManU: RvP, Evra, Evans, Smalling ja muidugi ka Mata, kes ei saa Cl´is mängida. Kahtluse all on ka Valencia, Rafaeli ja Ferdinandi alustamine.

Kaitseliini komplekteerimine läheb päris keeruliseks, ilmselt tuleb panna kindlasti vasakkaitsesse Büttner, kellel on ikka väga minimaalne mängupraktika. Probleeme jätkub ka keskväljal, ei ole teinud Carrick, Fellaini, Cleverly ega ka Flecher head hooaega. Loovus keskväljal puudub ja isegi kui Moyes kasutab koos Kagawat ja Matat, siis CL´is ta seda teha ei saa. Imelikul kombel ei mängita ta CL´is Kagawat üldse. Raske ennustada, mis koosseis siit välja võlutakse, aga hooaeg on näidanud, et vaheta ja vaheta, aga ikka ei leia toimivat koosseisu.

Bayern viigistas nädalavahetuse mängu Hoffeinheimiga 3-3. Puhkust või alla 60 minuti mänguaega said ca 6-7 mängijat, kes ilmselt homme alustavad põhikoosseisus. Meeskond on puhanud.

Tõsiasi on see, et ManU pole sellel hooajal suurte klubide vastu tulemust teinud. Bayerni tulemused jällegi on olnud fantastilised. Liigavõit on kindlustatud ja jäänud on veel kahe karika jahtimine.

Bayern mängib väga head jalgpalli ja on suutnud teha seda stabiilselt juba mitu aastat, kerge ime peaks olema kui selle aasta keskpärane ManU neile vastu saab. Bayern tahab juba esimeses mängus need asjad ära otsustada.

Valik: Bayern -1 AH