100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
Gabriel Jesus
Kaotatud
-4.00

Meistrite Liiga teine kohtumine Manchesteris. Esimes suutis mõnevõrra üllatuslikult kodus Liverpool 3-0 võita. Liverpoolil paljud algkoosseisu mängijad vigastustega kimpus, mis teeb tänase mängu mõnevõrra ettearvamatuks. Võimalik, et Liverpool istub umbkaitses ja loodab kontrarünnakutele. Tõenäoliselt hakkab esimesest minutist alates City pressima, et saada kiirelt avavärav ja kiire algedu esimeseks poolajaks. Teen ennustuse mängu esimese värava lööja peale, kelleks pakun belglase De Bruyne. Manchesteri karistuslöökide spetsialist on selle hooajal olnud hea minekuga ning miks mitte esimese ära lüüa just karistuslöögist.