10% iganädalane cashback
HT 1-2, FT 1-4
Kaotatud
-8.00

Teen Brasiilia mängus riskantse ennustuse. Kamerun pole sellel MMil üldse hästi mänginud. Mehhiko vastu saadi 1-0 kaotus ja Horvaatia vastu koguni 4-0. Nad mängivad väga aeglase tempoga ja neil puudub mängutahe. Brasiilia vastu peaks motivatsioon kindlasti kõrgem olema. Kameruni mehed tahavad ka näidata, et nad pole päris papist poisid. Loodan, et nad pingutavad piisavalt et esimene poolaeg viigis hoida ja siis Brasiilia võtab võidu teisel poolajal ikkagi ära. Brasiilia ei ole näidanud seni väga teravat rünnakut ja ilmselt ei võta nad liigsaid riske, vähemalt esimesel poolajal. Poolaeg viiki ja normaalaeg Brasiilia võit!