15% kuni 200 EUR
10-1
Võidetud
+5.76
Fakt on see, et Infonet on ainuke meeskond, kes terve hooaja kunstmuru peal kodumänge peab ja selle koha pealt peaks olema neil eelis, kuna väljak on suur ja muru pealt kunstmuru peale üle minna pole alati kõige kergem. Infonet peaks sellega harjunud olema. Üldiselt on meeskond pannud selle hooajaga kõvasti juurde, suudetakse püsida liidritega konkurentsis ja võetakse isegi punkte. Viimane mäng Levadiaga oli nende poolelt esimene poolaeg väga hea, teine poolaeg natuke viletsam. Jõhvi omakorda on näidanud ennast viimasel ajal väga südikalt, Eesti liiga suurtele kõigile on suudetud värav lüüa, väga suuri kaotusi pole tulnud. Viimasest viiest meistrivõistluste mängust on saavutatud ka kaks viiki, aga need on siiski tagumise otsa meeskondadega. Arvan, et täna võtab Infonet kindla võidu, kunstmurul näidatakse väga head mängupilti ja üldiselt meeskond on sellel aastal väga hästi ning resultatiivselt mänginud. Mängu võtmeks kujuneb see, kaua Jõhvi suudab Infoneti nulli peal hoida. Kui tuleb kiire värav, siis usun lõpptulemus on 3-0 või 4-0. Valik: Infonet -2.5 AH