1-0
Kaotatud
-7.00

Napoli poolelt tähtis puuduja on Jorginho, Porto poole pealt olulisi puudujaid pole.

Porto on koduliigas liidrist Benficast 9p. kaugusel ja sisuliselt on maha mängitud võimalused liiga võitmiseks. See tähendab seda, et võimalust keskenduda EL´le. Läbi aegade on näidanud Portugali klubid Euroopa liigas head minekut ja mängitakse ründavat jalgpalli. Viimases kahes EL mängus on aga Porto endale sisse lasknud liiga palju väravaid. Frankfurtilt kodus 2 ja võõrsil 3. Vaatasin ise ka võõrsil peetud kohtumist, mis lõppes seisuga 3-3. Selles mängus rünnati ikka väga suurte jõududega, aga kaitsetegevus jättis palju soovida. Olukorrad mis isegi ei tundunud Porto kaitseliini jaoks ohtlikud lõppesid väravatega, mängijate markeerimisega jäädi hätta ja olgem ausad, see oli kerge ime, et nad sellest paarist edasi said oma kehva kaitsetegevuse pärast.

Napoli jällegi on näidanud suhteliselt häid tulemusi. Liigas on jõutud Roma kannule, kui neid nädalavahetusel kodus võideti 1-0, aga tegelikult oli see nende poolt päris kehv mäng. Olen näinud sellel aastal üsna mitut Napoli mängu ja on näha, et nad suudavad kõigile väravaid lüüa aga teisalt just võõrsil mängudes lastakse ise ikkagi endale väravaid lüüa. Viimases võõrsil mängus Euroopas Swansea vastu oldi esimesel poolajal päris hädas ning alles teisel poolajal saadi mäng käima. See mäng lõppes tulemusega 0-0

Porto ja Napoli vahelises mängus näen ma siiski vähemalt kolme väravat, mõlemal meeskonnal on ohtlikud eesliini mängijad, kes suudavad skoorida. Kiire avavärav ükskõik kummale poole teeb mängu väga lahtiseks. Porto tahab siit kindlasti võitu, teades, et Napoli on kodus väga. Usun, et Porto läheb täna õhtul suurte jõududega ründama ja jättes sellega Napolile piisavalt ruumi kontrarünnakuteks. Overi 2,5 värava koefitsent on liiga hea, mis tasub proovimist!

Valik: over 2,5 väravat