9/10st
2-3
Kaotatud
-9.00

Flora on alustanud hooaega väga hästi kolme järjestikuse võidu järel saadi Kalju käest üleminutitel 1-1 viik kätte. Tundub, et Hurt on leidnud toimiva koosseisu. Nende kaitseliin on olnud neljas järjestikuses mängus sama ja kõik mängijad on saanud kirja kõikides mängudes 90 minutit. Hästi on mänginud ka nende väravavaht Toom. Keskväli on ka hästi toimima saadud ja ka ründetegevus. Väga head hooaega on tegemas ründaja Prosa, kes on löönud 4 mänguga 5 väravat.

Infonet samas andis oma heal hooaja algusel natuke tagasi. Kaotatud mäng Sillamäele 3-1 ja viik Paidega 1-1. Viimases kohtumises Paidega oli Infoneti esimese poolaja mäng suhteliselt kehvapoolne, alles teisel poolajal suudeti korralik surve Paide värava all saavutada.

Tänase mängu võtmeks saab keskväli, Beglarašvili-Frolov-Luigend peaks olema kõvasti liikuvam ja kiirem kui Aidra-Melts-Nahk. Üldiselt peaks olema ka Flora mängijate füüsiline vorm parem, kuna tegemist on siiski professionaalse meeskonnaga. Tasub mainida, et Aidra pole veel sellel hooajal heas vormis, klubiotsingud võisid mõjutada kõvasti tema ettevalmistusperioodi hooajaks. Eelmisel hooajal oli ta Sillamäe üks tähtsamaid mängijaid.

Kui Flora suudab mängida samamoodi nagu Kalju vastu, siis ei tohiks mängu võitmises küsimus olla. Usun, et nad suudavad võita vähemalt kahe väravaga.

Valik: FC Flora -1.25 AH