8/10st
HT 0-0, FT 1-0
Võidetud
+8.80

Esimene mäng jäädi viiki 0:0. Esimeses mängus näitas paremat mängu Dnipro, aga Brugge on Euroopa Liigas näidanud paremaid mänge võõrsil. Dnipro on üsna kaitsva orientatsiooniga meeskond ja ma ei usu, et nad lähevad täna kohe ära lööma. Mõlema meeskonna jaoks on see võistlus väga tähtis ja vigu enam ei tohi eksisteerida. Meeskonnad on väga võrdsed, aga kui Brugge peaks ühe värava ära lööma, siis Dnipro peab lööma kaks, et edasi pääseda. Usun, et esimene poolaeg on rohkem selline üksteise testimine ja teine poolaeg peavad meeskonnad oma kaardid avama. Ideaalne oleks kui esimene poolaeg lõppeks 0:0. Ennustan, et teine poolaeg tuleb vähemalt 2 väravat ja Brugge pääseb edasi.