Esimesel poolajal lüüakse alla 0,5 värava
100% kuni 130€
HT 0-2
Kaotatud
-10.00

Täna õhtul toimub Inglismaa FA Karikasarjas vägagi põnev kohtumine kui Chelsea võõrustab koduväljakul Manchester Unitedit. Manchester Unitedil tõmmati suurem hoog viimase meistrite liiga mänguga maha kui kodus kaotati PSG-le 2-0. Chelsea aga sai omakorda viimases liiga voorus City käest korraliku obaduse. Kuna meeskondade vaheline rivaalitsemine on suur siis usun et mõlemad meeskonnad lähevad siia mängule kõva satsiga ja kuigi koefitsendid näitavad et mäng peaks tulema üsna lahtine siis arvan ma vastupidist. Usun et esimesel poolajal kõigutatakse palli ning suuri riske ei võeta ning kes iganes siin juhtima läheb, proovib oma edu lõpuni hoida parkides bussi. Esimesel poolajal me ilmselt väravat ei näe.