Kõrged koefitsiendid ja limiidid
37-37
Kaotatud
-10.00

Cincinnati on oma koduväljakul lihtsalt ylivöimas. 11 viimast pöhihooaja kodumängu on köik vöidetud ja ka händikäp on köikidel kordadel vöitnud. Nende parim wide receiver AJ Green on kyll puudu aga see ei tohiks peatada nende hoogu. Tihtipeale on möne pöhimehe puudumine just selleks ekstra motivatsiooniks mis sunnib ylejäänud meeskonda endast 110 protsenti andma. Carolina vöitis kyll viimases mängus Chicagot aga samas nad olid esimesel poolajal juba 14 punktiga taga ja pigem andis Chicago ise selle mängu ära teisel poolajal. Ja kaks sellele eelnevat mängu kaotas Carolina suurelt... 10-38 Baltimorele ja 19-37 Pittsburghile. Hooaja alguses Carolina poolt näidatud tugevast kaitsest pole hetkel suurt midagi järel enam... viimases kolmes mängus on lastud omale skoorida 24, 38 ja 37 punkti. Cincy kaitse on koduväljakul peetud kahes mängus hoidnud vastased 7 ja 10 punkti peal. Paneme juurde Cincinnati parema rynnaku ja ma ei näe reaalselt varianti kuidas Carolina suudaks siin enamvähem tasa mängu hoida...