3.50 (14.06.2016 - 20:25)
10/10st
3-0
Võidetud, kasum +25.00

Argentiina kohtub Copa America mängus Boliiviaga. Boliivia puhul on tegemist hetkel väga kehvas vormis oleva meeskonnaga, kes Tšiili vastu mängis täielikku antijalgpalli. Kaotatud on järjest 6 mängu. Viimati mängiti Copa Americal Tšiiliga ning see kaotati 2:1. Tõsi, Boliivia oli viigile väga lähedal, kui Vidal alles 98.ndal minutil dramaatilisest penaltist võiduvärava lõi Tšiilile. Boliivia värav tuli, aga standardolukorrast, kui boliivlane selle suurepäraselt Bravo selja taha pani. Mänguliselt polnud aga Boliivial midagi vastu panna ning seis oli selline tänu Tšiili kehvemale vormile viimasel ajal.

Kui Boliiviale tuleb nüüd vastu Argentiina ründetalent on tulemus ilmselt samast kategooriast nagu Argentiina viimane võit Panama vastu 5:0. Tõsi, siis sai Panama juba I poolajal punase. Lisaks on Argentiina kaitse aste Tšiili omast tugevam.

Skoor jääb täna suure tõenäosusega ühele poole kaldu ning üle 2,5 värava ja BTTS - NO on minu panus.