100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
Kokku 16 geimi
Kaotatud
-9.00

Azarenka eilne võit 3.setis Ozaki vastu pärast pikka eemalolekut oli patu- ja õnneseguga pooleks ning eeldatavasti peaks täna tema jaoks tulema oluliselt raskem kohtumine. Konjuh, kes on hetkel maailma 28.reket on minujaoks tugevaim just murukattel mängides ning usun, et tuleb väga kõva heitlus. Geimide liin on seatud nende kahe vahel 21.5 mis tundub veidi liiga madal. Usun siiralt, et asi võib minna nende kahe vahel otsustava setini, milles annaks eelise juba kogu hooaja korralikult mänginud Konjuhile. Azarenka, kes on küll pikalt eemal olnud kuid kelle suureks eeliseks on mis tahes olukorras lõpuni võitlemine tundub mõistlik bettida siin just geimide arvule. Murukattel mängides on kas tiebreakiks või otsustava 3nda seti mängimiseks keskmisest suuremad eeldused ning see tähendaks juba ka võitu. Võidu tooks ka 7:5, 6:4 mis kahe võrdse ja tugeva vastase puhul on samuti üsna loogiline tulemus. Konjuhile võiks siin kerge eelise anda kuid usustavasti tuleb pigem võrdne mäng ning üle 21.5 geimi.