Kõrged koefitsiendid ja limiidid
1-1
Kaotatud
-10.00

2017 aasta U-21 EM valikturniiril võõrustab Rootsi Hispaaniat. Eelmine omavaheline mäng jäi 1:1 viiki. Hispaanlased võitsid poolaja ja jäid teise poolaja alguses vähemusse, selle kasutasid aga rootslased ära ja tulemuseks viik. Mõlemal meeskonnal on peetud 7 kohtumist, Rootsil on 17 punkti, Hispaanial 16 punkti ning alagrupi liidril Horvaatial ühe enampeetud kohtmise juures 19 punkti. Täna on hispaanlaste jaoks väga oluline kohtumine, mille nad kindlasti peavad võitma, et tagada sisuliselt edasipääs finaalturniirile, sest kaks viimast mängu on neil põhimõtteliselt vaid vormistamine alagrupi nõrgima meeskonna San Marino ja eelviimasel kohal paikneva Eesti vastu. Hispaanial on meeskonnas mitu suurklubis mängivat talenti, näiteks Marco Asensio (Real Madrid), Héctor Bellerín (Arsenal), Munir El Haddadi (Valencia), Óliver Torres (Porto), Saúl Ñíguez (Atletico Madrid) jne. Hispaania võidab tänase mängu Rootsi vastu.