Korvpalli MM 2019 ennustusvihjete võistlus

Korvpalli MM 2019 erivõistlus kestab kuni turniiri lõpuni (15. september) ning lõplik paremusjärjestus selgub kui viimane turniiriga seotud ennustusvihje on otsustatud. Võistluse eesmärgiks on postitada korvpalli MM 2019 ennustusvihjeid ja teenida nii palju kasumit kui võimalik. Parimad kolm kasutajat jagavad omavahel 100€ suuruse auhinnafondi.

Osalemine on nagu kõigi meie teistegi võistluste puhul tasuta ja avatud kõigile!

MM teemalised eripakkumised ennustuslehtedelt:

Korvpalli MM 2019 ennustusvihjed hetkel puuduvad.

Koht Kasutaja Ennustuste arv Tulu Kasum/kahjum Auhind
1.
Kasutaja Banker pilt
Banker
42 25.8% 102.77 50 € & 500 boonuspunkti
2.
Kasutaja saatan pilt
saatan
27 26.7% 66.64 30 € & 300 boonuspunkti
3.
Kasutaja richardkoppel154 pilt
richardkoppel154
8 62.8% 47.75 20 € & 200 boonuspunkti
4.
Kasutaja rantzz pilt
rantzz
13 33% 36.30 100 boonuspunkti
5.
Kasutaja erkki pilt
erkki
8 47.3% 34.97 50 boonuspunkti
Osalejaid kokku

Kuidas osaleda ja võita:

  1. Kui sul ei ole veel bettimine.ee kontot, siis registreeru siin.
  2. Hakka postitama korvpalli mm ennustusvihjeid (vaata kuidas ennustusvihjete postitamine käib). Kasutaja peab võistluse jooksul postitama minimaalselt 5 ennustusvihjet. Võistlusel osalemiseks peavad arvesse minevad ennustusvihjed olema tehtud Korvpalli MM 2019 sündmustele ning olema kategoorias Korvpalli MM 2019 või Korvpall -> Rahvusvaheline -> MM. Kategooria saab valida ennustusvihje lisamisel kasutades välja Spordiala, riik, liiga.
  3. Kui oled võistluse lõpus parima kolme kasutaja seas osaled 100€ suuruse pärisraha auhinnafondi jagamises! Registreeri oma profiilil oma Skrill konto andmed ning su auhind kantakse sellele kontole.

Erivõistlusel osalemise reeglid ja tingimused:

  1. Võistlus kestab kuni viimane selle aasta korvpalli MMiga seotud sündmus on lõppenud. Võitjad selguvad pärast turniiri lõppu, kui kõik võistluses osalevad ennustusvihjed on otsustatud.
  2. Kõik ennustusvihjed, mis on postitatud selle võistluse arvestuses osalevad ka bettimine.ee igakuisel võistlusel.
  3. Kasutaja peab olema läbinud proovperioodi (postitanud kokku vähemalt 5 ennustusvihjet). Kui kasutaja läbib prooviperioodi võistluse jooksul, lähevad tema eelmised 5 ennustusvihjet samuti arvesse. Kasutaja ei ilmu enne võistuse arvestusse (paremusjärjestuse tabelisse), kui tal on läbitud prooviperiood.
  4. Sellel võistlusel ei kehti 50% 10ste panuste nõue (võistluste reeglid ja tingimused, alampunkt 2.13), kuid kasutaja peab arvestama, et sellel võistlusel tehtud ennustusvihjed osalevad ka igakuisel võistlusel, kus antud reeglit peab järgima.
  5. Kasutaja peab järgima bettimine.ee reegleid ja tingimusi. Kui kasutaja reeglite rikkumine avastatakse võistluse kestel või pärast võistluse toimumist ja see kasutaja on auhinnalisel kohal, on bettimine.ee'l õigus eemaldada kasutaja arvestusest ja anda tema auhind järgmisel kohal olevale osalejale.
  6. Võistlusel kehtivad bettimine.ee üldised võistluste reeglid ja tingimused.

Küsimuste korral saad kasutada bettimine.ee kontaktilehte või lehe allosas olevat kommenteerimise vormi.

X
Laeb