Jalgpalli EM 2016 (Euro 2016) ennustusvõistlus

Portugal alistas finaalis lisaajal kodumeeskonna Prantsusmaa ja on aasta 2016 Euroopa meister. Kui kõik jalgpallisõbrad ei pruugi rahul olla turniiri käigu ja võitjaga, siis üks milles keegi ilmselt ei kahtle on see, et uus suuremate meeskondade arvuga turniiriformaat õigustas end täielikult. Paljud eestlased ja teised väiksemad rahvused jäävad kindlasti mäletama Islandi jalgpallikoondise hingestatuid esitusi.

Erivõistluse võitjaks tuli pingelises heitluses meie pikaajaline kasutaja saatan, kes teenis turniiri jooksul 47 ennustusvihjega 64.45 ühikut kasumit. Teiseks tuli uus kasutaja cashout, kes teenis 39.07 ühikut kasumit postitades 18 ennustusvihjet. Kolmas oli oakfield kogudes vaid 14 ennutusvihjega 36.10 ühikut. Võistluse lõplik paremusjärjestus on välja toodud allpool (nimekirjast on välja jäetud kasutajad, kellel oli alla 5 ennustusvihje).

Õnnitleme võistluse võitjaid ja täname kõiki osalejaid!

Osalejaid kokku: 21
  1. Kasutaja peab võistluse jooksul postitama minimaalselt 5 ennustusvihjet. Võistlusel osalemiseks peavad arvesse minevad ennustusvihjed olema tehtud Euro 2016 (jalgpalli EM) sündmustele ning olema kategoorias Jalgpall > Rahvusvaheline > Euro 2016. Kategooria saab valida ennustusvihje lisamisel kasutades välja Spordiala, riik, liiga.
  2. Võistlus kestab kuni viimane jalgpalli EM 2016. aasta turniiriga seotud sündmus on lõppenud. Võitjad selguvad pärast turniiri lõppu, kui kõik võistluses osalevad ennustusvihjed on otsustatud.
  3. Kõik ennustusvihjed, mis on postitatud selle võistluse arvestuses osalevad ka bettimine.ee igakuisel võistlusel.
  4. Kasutaja peab olema läbinud proovperioodi (postitanud kokku vähemalt 5 ennustusvihjet). Kui kasutaja läbib prooviperioodi võistluse jooksul, lähevad tema eelmised 5 ennustusvihjet samuti arvesse. Kasutaja ei ilmu enne võistuse arvestusse (paremusjärjestuse tabelisse), kui tal on läbitud prooviperiood.
  5. Sellel võistlusel ei kehti 50% 10ste panuste nõue (võistluste reeglid ja tingimused, alampunkt 2.13), kuid kasutaja peab arvestama, et sellel võistlusel tehtud ennustusvihjed osalevad ka igakuisel võistlusel, kus antud reeglit peab järgima.
  6. Kasutaja peab järgima bettimine.ee reegleid ja tingimusi. Kui kasutaja reeglite rikkumine avastatakse võistluse kestel või pärast võistluse toimumist ja see kasutaja on auhinnalisel kohal, on bettimine.ee'l õigus eemaldada kasutaja arvestusest ja anda tema auhind järgmisel kohal olevale osalejale.
  7. Võistlusel kehtivad bettimine.ee üldised võistluste reeglid ja tingimused.

Küsimuste korral saad kasutada bettimine.ee kontaktilehte või lehe allosas olevat kommenteerimise vormi.