• I koht 45% auhinnafondist: 66.6 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 44.4 EUR
    • III koht 15% auhinnafondist: 22.2 EUR
    • IV koht 10% auhinnafondist: 14.8 EUR

Jalgpalli MM on spordisõprade lemmiküritus ja see sai tõestust meie juunikuu võistlusel. Osalemisaktiivsus oli väga kõrge. Kokku võttis võistlusest osa 31 prooviperioodi läbinud ennustusvihjete postitajat. Auhinnafond kasvas 148 euro suuruseks, mis on igakuiste võistluste rekord. Esimest korda pärast progresseeruva auhinnafondi süsteemi kasutusele võtmist jagati raha nelja kasutaja vahel. Maailmameistrivõistluste alagrupiturniiri mängud pakkusid esialgu palju üllatusi ja seega olid paljud osalejad kahjumis, kuid võistluse edenedes sai pilt panustajatele meeskondade hetkeseisudest selgemaks ning ennustused hakkasid järjest enam täppi minema. Juuli igakuisel võistlusel MM jätkub ja seega on oodata suurt auhinnafondi ka järgmise kuu lõpus. Turniir kestab kuni 15. juulini, mil selgitatakse välja jalgpalli maailmameister.

Juuni rekordilise võistluse võitjaks tuli mütamüta 72.67 ühiku ja 14.1% tulususega. Kasutaja on aktiivne meie lehel olnud kolm ja pool aastat ja selle aja sees võitnud mitmeid auhindu. Igakuise võistluse kuldmedal oli veel auhinnakapist puudu, kuid nüüd on see olemas koos 66.6 euro suuruse auhinnarahaga. Teiseks tuli kasutaja N.G.U., kes teenis 51.02 ühikut kasumit tulususega 15%. Vastupidiselt võitjale on tegemist vaid kuu aega kontot omanud kasutajaga. See näitab, et ka uutel osalejatel on võimalik jõuda kiirelt auhinnaliste kohtade saavutamiseni. Kolmanda koha sai 34.51 ühiku suuruse kasumi ja 19.4% tulususega Kolmasliig. Eelmisel kuul oli sama kasutaja hõbemedalil. Kasutajal gambler piisas neljanda auhinnalise koha saavutamiseks 10.90 ühiku suurusest kasumist. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuliks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!