10% iganädalane cashback
2. poolaeg 1-0
Kaotatud
-9.00

Eelmine omavaheline kohtumine lõppes saksa meeskonna võiduga 6-0. Usun, et täna on lood veidi teistsugused, jälgisin nädalavahetusel poole silmaga Borussia Bundesliga mängu ja meeskond ei tundunud kõige paremas positsioonis olevat. Mängisid Augusburgi vastu kodus ja kuigi 66 minutil sai Augsuburg punase kaardi ning tol hetkel oli Borussia 1-0 juhtimas, lõppes siiski mäng 1-1 viigiga. Kodumeeskonnal oli üpris kahvatu esitus ja oli näha, et tunnevad oma fännidest puudust.

Shaktar läks peale 0-6 kaotust koju ja näitas oma fännidele, et see oli ainult üks halb õhtu. Järgmises mängus suutsid võõrsil edestada 3-0 koduliiga rivaali Dynamo Kievit, mis andis kindlasti enesekindlust juurde meeskonnale.

Kummalgi meeskonnal väga suuri vigastusi ei ole, kodumeeskond läheb väljakule täna ilma ühe ründaja Alassane Pleata, kes lõi kübaratriki eelmises kohtumises ja võõrsilmeeskond ei võta vigastuse tõttu kaasa vasakut ründajat Taisoni.

Üldpilt on selline, et ootan tagasihoidliku mängu esimene poolaeg. Usun, et mõlemad meeskonnad said paraja šoki esimesest 6-0 mängust ja seekord mängitakse vähemalt mängu alguses kaitsest lähtuvalt. Siiski kaalul on meistrite liiga play-offi koht Inter Milani ja Real Madridi vastu alagrupis, sellest tulenevalt usun, et mäng ei lõppe lihtsalt 0-0, või 1-0 tulemusega. Borussia on lasknud lüüa endale kuues mängus seitmest peale 80 minutit värava, kus nad ei hoidnud puhast lehte. See statistika näitab, et meeskond alustab kindlalt mängu aga vajub lõpus ära ja kuigi ma ootan Saksa meeskonna domineerimist, siis usun, et Ukraina meeskond on võimeline teisel poolajal täna värava lööma.