10/10st
FT 0-0
Kaotatud
-10.00

Saksamaa ja Alžeeria ei ole omavahel varem mõõtu võtnud. Kuid selles ei ole kahtlustki, et Saksamaa on siinsel turniiril suurfavoriit. Alagrupifaasis saadi 2 võitu ja 1 viik. Esimene mäng mängiti Portugali vastu! Mängu lõppskooriks jäi 4:0, samas, selles mängus näidati sisu ja Mülleri hattrick oli tõsiasi. Ghanga 2-2 viik oli suuresti tänu Klosele, Ghana oli seda mängu ära võtmas, kui Klose lülitus mängu ja lõi 71. minutil viigivärava. USA mäng oli juba vormistamine, Saksamaa võitis 1-0. Alžeeria peab kindlasti skoorima, et Saksamaale mingitki vastupanu osutada. Esimest korda ollakse 16 veerandfinalisti seas. Pinge võib olla mõnevõrra suur, aga samas ka madal, sest ennast tõestatud ollakse küll ja veel. Juba 16 parema sekka jõudmine on suur asi. Esimene mäng mängiti Belgia vastu, kui selles mängus oli sarnaselt Saksamaale suurfavoriit just Belgia, siis Alžeeria näitas kõvat vastupanu ja sisu ja Belgia vormistas võidu alles mängu hilises faasis. Koread võideti 4-2 ja Venemaaga 1-1.

Minu skooriennustus: 2:0 või 3:0 Ma ei usu väga, et värske ja puhanud Saksamaa peaks andma mingitki võimalust Noorele ja Kogenematule Alžeeriale. Saksamaa võit on selles mängus tõsiasi.