10/10st
HT 1-2
Kaotatud
-10.00
Täna on algamas uus Taani Superliiga, kus kohtuvad omavahel Nordsjaelland ja Vestsjaelland. Nordsjaelland alustas eelmist hooaega halvasti, kus nad olid pikka aega viimaste seas. Hooaja vältel saadi enda mäng käima ja hakati tablis korralikult tõusma. Eelmine hooaeg lõpetasid nad 6. kohaga. Vestsjaelland lõpetas eelmise hooaja 9. kohaga ja nende näidatud mäng polnud hea. Kodus suutsid nad oma punktid ära võtta, aga võõrsil nad mängisid väga halvasti. Eelmine hooaeg jäädi 14 korda viiki 33-st mängust, mis oli liiga kõige suurem protsent. Kaks viimast kohtumist omavahel on poolaeg jäänud 0-0 ja 1-1 ja ma ei usu, et uue hooaja esimeses kohtumises minnakse julgelt peale. Esimene poolaeg hinnatakse vastase mängu ja teine poolaeg tehakse korrektuurid, mis ja kuidas on võimalik siit mängust punkte teenida. Bet365 pakub poolaja viiki 2.20, mis kindlasti on väärt panustamist. Proovida võib veel antud mängus X/1, mille saab kätte 4.50.