15% kuni 200 EUR
4-0
Kaotatud
-9.00

UEFA kaheksandikfinaalis kohtuvad teist korda Portugali klubi FC Porto ja Šveitsi klubi FC Basel. Esimene kohtumine oli Šveitsis Baseli koduväljakul ning mäng lõppes 1-1 viigiga. Basel läks seda mängu 11 minutil juhtima ning järgnes Porto surve, mis kandis vilja alles 79. minutil kui penaltist viigistati. Porto on korduskohtumises Portugalis määratud tugevaks favoriidiks, sest klassilt peaksid nad Baselist üle olema ja samuti on nad kodus väga hästi mängiv meeskond. Porto läheb siin mängus kindlasti ründavalt mängima vaatamata sellele, et hetkeseisuga läheksid edasi nemad ja väravat vajab Basel. Usun, et Baseli mehed valivad potensiaalseid väravavõimalusi väga hoolikalt ning ei lähe pea ees ründama. Pigem lähtutakse kaitsest. Mängukäik on esialgu arvatavasti otsiv Porto domineerimisega ning kui Porto peaks ära lööma ühe, mängivad edasi nad tõenäoliselt väga ettevaatlikult ja kaitsvalt ning seega arvan, et tuleb väravate vaene mäng. Tulemuseks pakuksin 1:0 Portole.