Panusta Bayern vs PSG UEFA CL matši võitjat koefitsiendiga 15.00 OlyBetis

Liitu OlyBetiga ja saad 07.04 22:00 toimuva UEFA Meistrite Liiga veerandfinaali kohtumise Bayern vs PSG võitjale teha kuni 5€ panuse võimendatud koefitsiendiga 15.00.

Pakkumises saad osaleda nii:

1. Registreeru OlyBet kasutajaks.
  2. Tee oma kontole sissemakse läbi pangalingi või krediitkaardiga ja panusta kuni 5€ UEFA Meistrite Liiga veerandfinaali kohtumise Bayern vs PSG võitjale (1x2, viiki ei saa ennustada). Panus tuleb teha enne matši algust kuni 07.04 21:50.
  3. Kui su panus võidab, siis kantakse võidud tavakoefitsientide järgi pärast mängu lõppemist automaatselt su kontole ja neil puudub läbimängukohustus. Täiendav võidusumma kantakse mängija mängukontole boonusrahana mängule järgneva tööpäeva jooksul ning sellele kehtib 3x läbimängukohustus (miinimum koefitsientidega 1.60, 14 päeva jooksul).