• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 42.5 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 25.5 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 17 EUR

Oktoobri Igakuisel võistlusel osalejad postitasid peamiselt suurte jalgpalli- ja korvpalliliigade ennustusvihjeid. Jalgpallis olid populaarseimateks valikuteks UEFA Meistrite Liiga ning Inglismaa Premier League. NBA ja Euroliiga domineerisid korvpalli ennustusvihjetes. Võistlusel osales 18 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond oli 85 euro suurune. November kulgeb kõigi ootuste kohaselt sarnaselt möödunud kuule, sest spordisündmuste valik on laias laastus sama.

Möödunud kuu võitjaks tuli risto234 teenides 99.10 ühikut kasumit tulususega 47.9%. Meie lehe pikaaegsele kasutajale oli see üheteistkümnes poodiumikoht. 28st postitatud ennustusvihjest tervelt 17 olid võitvad, 5 tühistatud ja 6 kaotatud. Teisena lõpetas gambler 49.64 ühikulise kasumi ja 82.7% tulususega. 7 ennustusvihjet, millest 5 olid edukad, tõid kasutajale esimese hõbemedali. Kolmandaks tuli mgm222 23.30 ühikulise kasumi ja 61.3% tulususega. Rahalise auhinna teenimiseks piisas vaid viie ennustusvihje postitamisest. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. novembriks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!