• Alla viie ennustuse: rantzz, BetHunter, Fk85, Ypres, N.G.U.

• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 51 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 30.6 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20.4 EUR

Augustis alanud jalgpallihooaeg ning mitmed teised suuremad spordisündmused pakkusid meie Igakuisel võistlusel osalejatele palju erinevaid võimalusi kasumlike ennustusvihjete loomiseks. Osalemisaktiivsus ja võistluse tase olid tänu mitmekesisele spordivalikule ja meie tublidele kasutajatele kõrged. Võistlusel osales 21 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond oli 102 euro suurune.

Septembris on oodata vähemalt sama head võistlust. Eile algas korvpalli MM koos meie erivõistlusega. Oma võiduvõimaluste suurendamiseks tasub postitada maailmameistrivõistluste erivõistlusele ennustusvihjeid, sest need osalevad ka septembri võistlusel. Tennisesõbrad saavad nautida aasta viimase Grand Slam turniiri US Open lõppfaasi. Jalgpallihooaeg jätkub ja kuu jooksul on valikus nii klubi kui ka rahvusvahelist jalgpalli.

Augusti võitjaks tuli kasutaja Banker teenides 101.43 ühikut kasumit tulususega 11.8%. See võit oli kasutajale tervelt üheksas igakuisetelt võistlustelt, mis on meie lehe rekord. Kokku on Banker meie lehe võistlustelt teeninud 741 eurot. Teise koha sai janarpragi 44.45 ühikulise kasumi ja 103.4% tulususega. Esimene auhind meie võistlustelt tuli kasutajale vaid viie jalgpalli ennustusvihje, millest neli olid võitvad, postitamisega. Pronksi saavutas erkki 33.43 ühikulise kasumi ja 74.3% tulususega. Täpselt nagu hõbeda puhul piisas kolmanda koha võitmiseks nelja eduka ja ühe kaotava jalgpalli ennustusvihje postitamisest. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. septembriks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!