STS

9
0
0%
support@stsbet.com
1997
Eesti, inglise, soome, poola
Trustly kaudu pangalingimakse (Swedbank, SEB, LHV, Luminor)
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 150€
 1. Mine STS spordiboonuse lehele vajutades nupul Saa boonus.
 2. Tee oma esimene vähemalt 15€ suurune sissemakse läbi Trustly ja oma internetipanga. Selle käigus luuakse sulle verifitseeritud kasutajakonto.
 3. Vali spordi tervitusboonus registreerimise/verifitseerimise kolmandas etapis vajutades “VÕTA BOONUS”.
 4. Saad 100% boonust vastavalt oma sissemaksele kuni summas 150€.
Tugevused ja nõrkused
 • Usaldusväärsus, 25+ aastat kogemust
 • Head pre-match koefitsiendid valitud spordialadel (nt jalgpall)
 • Lai valik ennustusturge nii pre-match kui ka live panustamisel
 • Cash Out jt lisavõimalused
 • Kõrged võidulimiidid
 • Head boonuspakkumised
 • Kiired sisse- ja väljamaksed läbi Trustly
 • Hea klienditeenindus
 • Koefitsientide tase valikuliselt keskmine või madal
 • Puuduvad Skrill jt e-wallet maksevõimalused
Kasiino
100% kuni 750€ + 100 tasuta keerutust
Live kasiino
100% kuni 750€ + 100 tasuta keerutust

STS spordiennustuse arvustus

STS asutati 1997. aastal ja on Poola juhtiv spordiennustuse online ning offline teenusepakkuja omades lisaks ennustussaidile üle 440 kihlveokontori. 2019. aastal laiendati ennustusportaali tegevust UK ja Eesti litsentsi alusel, mis suurendas STS klientide arvu miljonini üle kogu Euroopa. STS on Poola jalgpallikoondise ning Lech Poznani ametlik sponsor. Eestlased saavad kasutada Trustly poolt toetatud Pay N Play süsteemi, mis võimaldab luua kiirelt ja turvaliselt verifitseeritud kasutajakonto ning koheseid deposiite ja väljamakseid internetipanga kaudu.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Mitmekesine koefitsientide ning ennustusturgude valik on STS spordiennustuse üks peamisi tugevusi. Panustada saab enam kui 40 erineval spordialal. Lisaks enamlevinud turniiridele ning liigadele, mida pakuvad kõik ennustuslehed, on panuseid võimalik teha ka vähempopulaarsetele spordisündmustele. Olemas on kõik tavalised panusetüübid (sh palju Aasia Händikäp liine) ja lisaks eksootilisemaid valikuid. Live spordiennustusi on võimalik teha enam kui 20 000 erinevale sündmusele iga kuu. Live koefitsientide valik on samuti mitmekesine.

Koefitsientide tase on üldiselt hea. Pre match jalgpalli koefitsiendid populaarsetele liigadele ning turniiridele on reeglina kõrged. Mõnel spordialal võib tase jääda keskmiseks või madalaks, seda eriti live koefitsientide puhul.

Boonused, lojaalsusprogramm

Uute panustajate esimese deposiidi 100% kuni 150€ tervitusboonusele (vaata lähemalt ülalolevast tutvustusest) lisaks saavad kliendid, kes on liitumisboonuse ära kasutanud, kasu lõigata erinevatest pakkumistest ja kampaaniatest. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, mille raames pakutakse personaalseid boonuseid aktiivsetele panustajatele.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Autentimis- ja registreerumisprotsessi saab teostada otse läbi oma internetipanga kasutades Trustly Pay N Play süsteemi. See võimaldab vältida sageli pikaks venivat KYC (Know Your Customer) verifitseerimise protsessi, mille käigus on vaja saata mitmeid dokumente. Pärast seda on võimalik koheselt asuda panustama ja võidud saab soovi korral koheselt välja kanda pangakontole.

Portaal on mugav kasutada nii desktop kui ka mobiilses versioonis. Ennustussedelile lisatud koefitsientidest saab koostada panuse kasutades kõiki levinumaid viise. Olemas on Cash Out, Bet Builder ning palju teisi lisavõimalusi.

STS veebisaiti on lihtne ja mugav kasutada. Soovitud koefitsientide leidmine ning panuse koostamine on lihtne ja kiire. Desktop verisooni lehe ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide valik keskel ja paremal panusesedel. Mobiilse versiooni ülesehitus on samuti sarnane paljudele teistele ennustuslehtedele.

STS spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

STS saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Pikajalise tegutsemise tulemusena on loodud usaldusväärne bränd ning lihvitud oma spordiennustuse teenus panustajate nõuetele vastavaks.

STS ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

STS spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

STS spordiennustus ja kasiino

STS on viimane täiendus meie Eestis litsentseeritud spordiennustuse ja kasiino portaalide nimistus. Eestlased saavad kasutada Trustly poolt toetatud Pay N Play süsteemi, mis võimaldab kiirelt ja turvaliselt luua verifitseeritud kasutajakonto ning koheseid deposiite ja väljamakseid internetipanga kaudu. Spordiennustuses saab esimesel sissemaksel 100% kuni 150 EUR boonust ja kasiinos 100% kuni 750 EUR + 100 tasuta keerutust esimesel kolmel deposiidil.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb