Pinnacle

5093
12.67%
csd@pinnaclesports.com
1998
Inglise, vene, saksa, soome + veel 12 keelt
Internetipanga kaudu (Trustly läbi Skrilli), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
Kõrged koefitsiendid ja limiidid

Rahaline liitumisboonus puudub. Vaata, miks sul tasub siiski Pinnacle lehega liituda vajutades Vaata Pinnacle pakkumist nupul.

Tugevused ja nõrkused
  • Väga kõrged koefitsiendid
  • Kõrged ennustamislimiidid
  • Edukaid spordiennustajaid toetatakse ja hinnatakse
  • Komboennustusi ei saa teha nii laiade valikutega nagu enamus teistel ennustuslehtedel
Kasiino
20 Book of Dead spinni väärtusega 1€
Live kasiino
-

Pinnacle spordiennustuse arvustus

Pinnacle on 1998. aastal loodud internetipõhine spordiennustuste vahendaja. Tänaseks on Pinnacle kasvanud üheks suurimaks vahendajaks ja neil on kasutajaid enam kui sajas erinevas riigis. Pinnacle paistab konkurentide seast välja eelkõige kõrgete koefitsientide poolest. Selle üheks peamiseks põhjuseks on see, et nad olid esimesed, kes võtsid kasutusele reduced margin pricing model tüüpi koefitsientide süsteemi, mis võimaldab pakkuda kõrgemaid koefitsiente. Pinnacle on hinnatud professionaalsete spordiennustajate poolt, sest nad ei limiteeri oma kasutajaid ja tervitavad võitvaid mängijaid.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Koefitsientide valik on Pinnacle lehel suurele spordiennustuste vahendajale kohaselt lai. Pakutakse koefitsiente sündmustele alates suurematest liigadest ja populaarsematest spordialadest, lõpetades madalamate mitte nii laialdaselt tuntud liigade ning vähem populaarsete spordialadega. Pinnacle pakub ka live ennustamist, kus koefitsientide tase on samuti väga kõrge.

Eriti silmapaistev on Aasia Händikäp tüüpi koefitsientide valik (loe mis see on siit). Väikeseks miinuseks võib pidada seda, et spetsiaalseid koefitsiente ja erilisemaid ennustusi Pinnacle väga palju ei paku. Koefitsientide valikul on jäädud rohkem traditsiooniliste pluss Aasia Händikäp ennustuste juurde.

Nagu korduvalt mainitud, on Pinnacle koefitsientide tase väga kõrge (vaieldavalt ennustusturu kõige kõrgem). Piisab mainimisest, et võrdsete koefitsientidega matši korral võivad need tõusta alates 1.952-st kuni 1.98-ni.

Kõrged ennustamislimiidid, arbitraaži panustamise toetamine

Pinnacle on üks väga vähestest vahendajatest, kes avalikult toetavad arbitraaži panustamist (loe mis see on) ning ei limiteeri oma võitvaid kasutajaid. Paljude suurte vahendajatega on seotud mitmeid juhtumisi, kus võitvaid kasutajaid piiratakse ja nende ennustamislimiite vähendatakse. Pinnacle lehel selliseid piiranguid ei eksisteeri. Just sellepärast on nad ennustamismaailmas niivõrd hinnatud. Kui oled arbitraaži panustaja, on Pinnacle sinu esimene valik.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Pinnacle on tehnoloogiliselt veidi erinev teistest spordiennustuste vahendajatest. Kasutajaliides ja lehe võimalused on jäetud suhteliselt minimaalseks ja on püütud rõhuda ainult olulise näitamisele. Puudub statistika vaatamise võimalus otse lehelt, live stream ülekanded ning live-score teenus. Olemas on see-eest mobiilne ennustamine.

Live ennustamisel on loodud uus kasutajaliides, mis teeb ennustamise kiiremaks kui enamustel konkurentidel. Puudub ennustuse kinnitamise protsess ja koefitsiendid muutuvad peaaegu reaalajas. Väga hea on see, et kõikidel koefitsientidel on välja toodud maksimum summad, mida on võimalik panustada. Koefitsiente uuendatakse regulaarselt ja välja on toodud nende uuendamise aeg.

Pinnacle pakub rakendust nimega Bet Calculator, mis on loodud konkureerivate ennustuslehtede koefitsientide võrdlemiseks. Loomulikult on selle eesmärgiks enda kõrgete koefitsientide esiletõstmine.

Kasutajaliidese kujundamisel on rõhutud lihtsusele ja kiire ennustamise toetamisele. Lehelt on eemaldatud kellad ja viled, mis on enamustel konkurentidel ja järgi on jäetud see, mida tegelikult ennustajad vajavad. Kui olete harjunud moodsate ennustuslehtede kujundusega võib Pinnacle kasutajaliides mõjuda veidi vananenuna, kuid olulisem on see, et rõhutud on kasutusmugavusele.

Pinnacle kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Pinnacle Sports vahendajale hinnanguks 10/10-st. Kõrge koefitsientide tase kaalub üle boonuspakkumise puudumise. Pinnacle on paljudest teistest vahendajatest erinev selle poolest, et nemad tervitavad võitvaid mängijaid avasüli ning ei limiteeri oma kasutajaid. Pinnacle peaks kuuluma iga spordiennustaja valikusse.

Pinnacle ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Pinnacle kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

Osale tasuta Pinnacle jalgpalli MM ennustusvõistlusel ja võida 20 000€

Osale tasuta Pinnacle jalgpalli MM ennustusvõistlusel ja võida 20 000€.

(0)

Pinnacle Euro 2016 predictor - osale tasuta ennustusvõistlusel ja võida kuni $50000

Tasuta jalgpalli EMi ennustusvõistlus Pinnacle lehel. Esimese kaheteistkümne Euro 2016 mängu tulemuse parim ennustaja saab kuni $50000 võrra rikkamaks.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb