Goalbet

8
9
0.02%
info@goalbetint.com
2009
Eesti, inglise, vene, saksa + 17 keelt
Suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller, Paysafe jt
Spordiennustuse liitumisboonus
5€ tasuta ja 100% kuni 100 EUR jalgpalli boonus
GOALBET8
 1. Registreeru vajutades nupul Võta boonus.
 2. Verifitseeri eelnevalt oma konto, et saada boonused.
 3. Pärast registreerumist ja konto verifitseerimist küsi Goalbet kasutajatoelt nädala jooksul 5€ tasuta boonust mainides bettimine.ee unikaalset koodi GOALBET8.
 4. Esimese sissemakse boonuse saamiseks tee 10€ - 100€ suurune sissemakse ja Goalbet lisab sinu kontole samas summas boonuse!
 5. Sissemakseboonust saab kasutada mängueelsete jalgpalli mitmikpanuste tegemiseks.
Tugevused ja nõrkused
 • Kõrged jalgpalli koefitsiendid
 • Lai valik koefitsiente ja ennustusturge, eriti jalgpallile
 • Rohkete võimalustega live ennustamine
 • Cash out võimalus
 • Live ülekanded
 • Eesti litsents
 • Liitumisboonus võiks olla parem
 • Veebileht on ajale jalgu jäänud

Goalbet spordiennustuse arvustus

Goalbet on 2009. aastal Austrias loodud ja nüüdseks Eestis litsentseeritud ennustusleht, mis on peamiselt suunatud Euroopa panustajatele. Peamine kliendibaas pärineb Kreekast, Bulgaariast, Portugalist ja teistest Euroopa riikidest. Goalbet on tuntud kui väga hea jalgpalli panustamise ennustusleht kõrgete koefitsientide ning laia ennustusvaliku tõttu.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Spordialade ning liigade valik on võrdlemisi lai. Panuseid saab teha kõigile populaarsematele spordisündmustele ning jalgpalli ennustajad leiavad palju selliseid madalamaid liigasid ning vähemlevinud turniire, mida enamus teistel lehtedel ennustada ei saa. Koefitsientide valik ühe spordisündmuse raames on eriti mitmekesine jalgpalli kohtumistel. Valikus on palju erinevaid händikäppe, täpse tulemuse ennustusi, väravate üle/alla liine ning palju muud. Goalbet live panustamise keskkond väärib esiletõstmist, sest seda on väga mugav kasutada, koefitsentide valik on mitmekülgne ning olemas on kõik lisavõimalused sealhulgas otseülekanded paljudele spordisündmustele.

Jalgpalli koefitsientide tase on ennustusturu üks paremaid ning ka teiste spordialade panustamisel võib leida kõrget väärtust oma panustele. Koefitsentide otsimisel peaks Goalbet olema alati valikus.

Boonused, lojaalsusprogramm

Kõik uued läbi meie lehe registreerunud kasutajad saavad 5€ tasuta boonuskoodiga GOALBET8. Lisaks tasuta boonusele on võimalik kasutada tavapärast 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Goalbet kampaaniad ja teised hetkel aktiivsed pakkumised leiad meie spordiennustuse kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Goalbet spordiennustuse lehel on olemas kõik olulisemad abivahendid, mis on panustajale kasulikud. Olemas on cash out võimalus, statistika on kuvatud kohe panusevaates, live ennustamise konsool on väga hästi arenenud ning näidatakse live ülekandeid paljudelt spordisündmustelt. Goalbet mobiilirakendusega on võimalik panustada mugavalt nutiseadmetel.

Kasutajaliidese disain on hoitud suhteliselt lihtsa ja standardsena. Veebileht võib jätta veidi vananenud mulje, kuid info on esitatud selgelt ja panused saab efektiivselt ning kiiresti tehtud. Spordialade ja liigade valik asub vasakul tulbas, keskel on detailsem ennustuste vaade ning paremal tulbas asub panusesedel.

Goalbet spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

Goalbet saab bettimine.ee poolt hinnanguks 8/10-st. Jalgpalli panustajad, kes ei ole Goalbeti enda jaoks veel avastanud, saavad kindlasti positiivse üllatuse osaliseks. Soovitame seda lehte kõigile, kes hindavad kõrgeid koefitsiente ja laia koefitsientide valikut.

Goalbet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Goalbet kampaaniad

5€ tasuta

Goalbet pakub kõigile uutele läbi bettimine.ee lehe registreerunud kasutajatele 5€ tasuta! Lisaks tasuta boonusele saad kasutada tavapärast 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust (loe lähemalt siit).

Lojaalsusprogramm - teeni punkte ja saa boonust

Goalbet lojaalsusprogrammi abil teenid iga panuse eest punkte. Punktid saad konverteerida boonusrahaks. Teenid boonuseid nii mängueelsete kui ka live panuste eest. Kalkuleerimisel võetakse arvesse ka kaotatud panuseid. Iga kaotatud panuse pealt koguneb Sulle 5% boonuskrediiti. Lisaks saad 6% lisaboonust nädala alguses, kui kaotasid eelmisel nädalal kuni 300€.

Seotud uudised

Goalbet spordiennustus taas avatud - 5€ tasuta meie lehe kaudu liitujatele

Eestis litsentseeritud kõrgete jalgpalli koefitsientide ning laia ennustusvaliku poolest tuntud ennustusleht Goalbet on spordiennustajatele taas avatud. Kõik uued läbi meie lehe registreerunud kasutajad saavad 5€ tasuta! Lisaks tasuta boonusele saad 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonuse.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb